Soutěž s Nespressem!

Že k sobě film a káva Nespresso neodmyslitelně patří, ví už každý. Dokazuje to i letošní spolupráce společnosti Nespresso s Mezinárodním filmovým festivalem v Karlových Varech, jehož oficiální kávou se stává již třetí rok po sobě. 

I letos se na začátku července Karlovy Vary promění v ráj všech filmových nadšenců, od 1. do 9. července 2016 zde totiž bude probíhat již 51. ročník tradičního Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. A i letos budou moci jeho návštěvníci mezi jednotlivými snímky načerpat novou energii díky lahodné kávě Nespresso, a to opět na několika místech. Jejím hlavním “stánkem” však bude moderní pop-up kavárna ležící v těsné blízkosti hotelu Thermal, při jejímž navrhování se tvůrci inspirovali luxusní designovou restaurací Nespresso z filmového festivalu v Cannes.

nespressocafe

Patrová kavárna o rozloze 150 m2 nabídne spoustu prostoru a možností, jak si užít svoji chvilku klidu s šálkem kávy. V jejím přízemí se mohou zákazníci posadit a odpočinout si v pauze mezi projekcemi, ostřílení filmoví fanoušci si zde mohou objednat kávu s sebou a vychutnat si ji cestou z Thermalu na další promítací místa. VIP lounge v horním patře Nespresso Café pak bude vyhrazena pro setkávání výjimečných hostů festivalu a zástupce médií.

Nespresso je partnerem sekce První podání, která vznikla teprve v loňském roce. Jejím úkolem je představit divákům díla vybraných studentů z různých evropských škol a zároveň poskytnout začínajícím režisérům potřebné zázemí pro získání dalších kontaktů. Ve dnech 4. 5. července je na programu deset premiér, v jejichž rámci budou probíhat také setkání s tvůrci.

Filmový festival v Karlových Varech je již několik desetiletí jednou z nejzásadnějších událostí celého roku, které je věnována pozornost nejen v České republice, ale na celém světě. Je akreditovaný organizací FIAPF, díky čemuž se řadí vedle dalších prestižních festivalů, jako jsou MFF v Cannes, Berlíně, Benátkách či Tokyu.

Příspěvky s kávou Nespresso mohou návštěvníci filmového festivalu sdílet na sociálních sítích s hashtagem #nespressokviff.

A nyní už k avizované soutěži!
Nespresso, jakožto partner Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech, Vám v soutěži nabízí:

3x vstupenku pro 2 osoby na Vámi vybraný film na letošním filmovém festivalu v Karlových Varech.
Výherci zároveň získají vstupenky do VIP Lounge Nespresso Café.
První vylosovaný také získá šálky Nespresso PIXIE.

Jaké jsou podmínky soutěže?

Dejte „like“ FB profilu COOL BRNO BLOG
Odpovězte na otázku: KOLIKÁTÝ JE LETOŠNÍ ROČNÍK FILMOVÉHO FESTIVALU V KARLOVÝCH VARECH? Pište buď do zpráv na FB Cool Brno Blog, nebo na mail info@coolbrnoblog.cz

Hodně štěstí!

ODKAZ: NESPRESSO/web

ODKAZ: NESPRESSO/facebook