SOUTĚŽ o 1x celotýdenní příměstský tábor (30. 6. – 4. 7.) v hodnotě 5980,- a 1x příměstský tábor na 1 den (s volným výběrem termínu) v brněnském centru Smart Bricks
Ráda bych vám doporučila příměstské tábory, které pořádá po celé léto dětské centrum Smart Bricks® – najdete ho ve Slatině na Jihomoravském náměstí 1.
Toto centrum se zaměřuje na program s oblíbenými stavebnicemi LEGO® Education, které jsou unikátní – hotové výrobky se děti učí i programovat. Na příměstských táborech děti čeká i další program a aktivity, samozřejmě i venku!
Centrum Smartbricks nabízí i LEGO® kroužky pro děti, ty začínají sice od září, ale hlásit se na ně můžete už nyní! POZOR – do konce července jsou kroužky za nižší cenu, proto neváhejte a přihlaste děti včas!
Na výběr je mnoho kroužků s různým zaměřením – vždy s LEGO® stavebnicemi, s programováním, pro starší děti mají nově kroužek Konstrukce a kódy, děti se seznámí s různými oblastmi techniky a informatiky.
Víc info – ke kroužkům i k táborům na webu https://smartbricks.cz/
🍀JAK SOUTĚŽIT?🍀
2. sledujte Facebook @smartbricks2020 a @coolbrnoblog
3. do komentářů pod post na Facebooku @coolbrnoblog označte 2 přátele, kterým by taková výhra určitě také udělala radost
🥳POZOR – stejná soutěž o stejné výhry je i na mém IG @misasalacova – zapojte se i ZDE!
🥳Výherce vyhlásím 24. června a kontaktuji je do zpráv.
Super nápad nevěděla jsem o takovém příměstském táboru, syn miluje jakékoliv lego, teď momentálně rád skládá Minecraft.