Prodigio! Horká novinka v Boutique Nespresso

Jak už možná víte, mám moc ráda kávu Nespresso. Opravdu, chutná mi a jsem této značce „věrná“ více než tři roky. Jsem tedy častou a pravidelnou zákaznicí v novém Nespresso Boutique v Brně – a tak mi nemohla uniknout také velká novinka, kterou Nespresso nedávno uvedlo na trh – zbrusu nový kávovar Prodigio!

A můžu Vám rovnou říct, je to fakt „velká vychytávka“:) Pokud tedy patříte stejně, jako já, k milovníkům Nespressa – čtěte dál, protože toto Vás určitě bude zajímat:) Kávovar Prodigio má totiž kromě perfektního designu také dokonalé funkce, které Vás překvapí!

Prodigio_Silver_PR_New

Kávovar Prodigio je totiž propojen s Vaším telefonem a tak s Vámi „komunikuje“ – dokáže připravit kávu na dálku, zasílá upozornění, že káva došla, nebo že je třeba kávovar vyčistit a odstranit vodní kámen.

Díky technologii Bluetooth Smart® se přístroj Nespresso Prodigio dokáže hladce propojit s vysoce oceňovanou aplikací Nespresso pro chytré telefony, aby ještě více zlepšil požitek z kávy.

Kávovar Prodigio ale toho umí mnohem víc:

  • Objednávání kapslí
  • Automatická příprava kávy ve zvolený čas
  • Automatické vypnutí
  • Objednání sady na odstranění vodního kamene a zasílání upozornění
  • Varování na plný zásobník kapslí
  • Upozornění na prázdný zásobník na vodu
  • Hlášení chyb a nutnosti údržby

COFFEEMACHINES_ORIGINALLINE_PERMANENTCOFFEEMACHINES_NESPRESSOBRANDED_PHONE-ESPRESSO-TITANIUM_27102015173923635 kopie

COFFEEMACHINES_ORIGINALLINE_PERMANENTCOFFEEMACHINES_NESPRESSOBRANDED_PRODIGIO-SIDE-TITAN-ESPRESSO_23092015115244973 kopie

Kávovar je nabízen ve dvou modelech. Každý z nich je ve stříbrném a titanovém provedení.

Model Prodigio&Milk obsahuje vestavěný přístroj Aeroccino3 na pěnění mléka, a je proto ideální pro ty, kdo mají rádi kávové recepty s mlékem.
Vedle něj nabízí společnost také Prodigio jako ideální volbu pro každého, kdo má rád kávu bez mléka. Kávovar obsahuje řadu možností nastavení a umí vařit kávy v objemech ristretto, espresso a lungo.

Photo 18.03.16 12 35 51 (1)

Photo 18.03.16 12 36 20

Photo 18.03.16 12 36 07

Photo 18.03.16 12 35 56

Značka Nespresso si pro milovníky lahodné kávy připravilo na jaro další překvapení. Každý, kdo si v termínu od 14. března do 29. května 2016 zakoupí jeden z vybraných kávovarů, získá voucher na nákup kávových kapslí v hodnotě od 800 do 2 000 Kč. Akce bude probíhat jak v buticích Nespresso, tak v e-shopu a u autorizovaných prodejců. Poukazy bude následně možné uplatnit až do 13. června 2016.

Akce se vztahuje na vybraný sortiment kávovarů, ve kterém nechybí ani aktuální novinka Prodigio.

Při koupi kávovaru Inissia získá zákazník poukaz na kapsle v hodnotě 800 Kč. Voucher na 1 200 Kč obdrží každý, kdo si v termínu akce pořídí kávovar U, Umilk, Pixie, Pixie Clips, CitiZ, CitiZ&Milk nebo Prodigio&Milk. Ti, kdo si zakoupí kávovar Lattissima Touch, Lattissima Pro, Maestria nebo Gran Maestria, pak získají nejhodnotnější poukaz na kapsle v hodnotě 2 000 Kč.

Pro získání kapslí je potřeba vyplněný poukaz s kopií účtenky předložit na pokladně butiku či zaslat poštou na adresu Nespresso Club. Pro uplatnění poukazu online stačí na stránkách www.nespresso.com kliknout na banner Spring Promotion 2016 a postupovat podle instrukcí.

Nespresso Boutique najdete v Brně na nám. Svobody 13.

ODKAZ: NESPRESSO/web
ODKAZ: NESPRESSO/facebook