Představuji: Signature Restaurant v Popůvkách!

Já mám vždycky takovou radost, když se v Brně, v tomto případě u Brna, otevře nějaké nové místo – obchod, restaurace, kavárna…které stojí za návštěvu, je nádherné, originální a jiné. Přijdu si pak až skoro jako takový “brněnský vlastenec”, kdy si sama řeknu “to mě těší, že právě toto MY tady, v Brně máme…” Jedním z takových míst, o kterém Vám musím napsat a které si rozhodně zaslouží, abyste o něm minimálně věděli, je nová restaurace Signature Restaurant.

photo-22-11-16-13-23-23

Signature Restaurant se otevřel teprve nedávno, v prostorách nového hotelu a casina Victory. Říkáte si, že nevíte, kde tento hotel je? Věřím, že když Vám ho připomenu, určitě se Vám vybaví…:) Vzpomínáte si, jak u dálnice D1, v Popůvkách, byl dlouhou dobu rozestavěný hotel, který působil až strašidelně? Určitě už víte… Ano, tak právě tento hotel se začal v průběhu loňského roku dostavovat a nyní, před pár týdny, se otevřel i veřejnosti.

photo-22-11-16-13-25-49

Já právě kolem tohoto místa jezdím několikrát denně. Bydlím totiž v Říčanech u Brna a právě přes Popůvky do Brna jezdím, každý den. Celou dostavbu hotelu jsem tak měla denodenně před očima. A upřímně, já, jako správná ženská, byla pořádně zvědavá “jak to tu bude vypadat”:)

photo-22-11-16-13-25-33

Když jsem se pak dozvěděla, že se v prostorách hotelu otevřela nová a velice zajímavá restaurace, vydala jsem se omrknout a hlavně, ochutnat. Přece jenom, otevřít si hezkou restauraci, navíc s vynikající gastronomií, není jen tak – a jak já říkám, pro to, aby člověk uspěl, to chce se odlišit – a tím tak přitáhnout lidi. Což samo o sobě není vůbec jednoduché. Proto jsem byla zvědavá, jak si právě s konceptem celé restaurace “Signature” – jak se jmenuje – majitelé “pohráli”.

photo-22-11-16-13-22-57

Upřímně, když jsem do restaurace vstoupila, vše naprosto předčilo moje očekávání. Tím “vším” myslím design a interiér restaurace. Myslím, že nic podobně krásného a dokonalého jsme v Brně doposud neměli. Zajímavě řešený interiér, s prvky mechu, Vás vtáhne až do pohádkově kouzelné atmosféry, která v této restauraci je. Mě to zde připomínalo – nevím ani pořádně proč – až prostředí filmu Avatar:) Zkrátka, je to tu krásné, kombinace dřeva, rostlin, kovových prvků a zajímavých doplňků… To prostě musíte vidět.

photo-22-11-16-13-23-59

V restauraci Signature potěšíte všechny Vaše smysly. Krásně to tu vypadá, hraje tu příjemná hudba a navíc, příjemně to zde i voní. Tím nejdůležitějším potěšením jsou ovšem gastronomické zážitky. Na jídelním lístku najdete výběr “malých” i “velkých” jídel a také speciální nabídky, často vázané k aktuální sezóně. Já ochutnala cibulovou polévku s balsamicem a také jehněčí – obojí bylo vynikající.

photo-22-11-16-13-30-06

photo-22-11-16-13-22-47

Restaurace nabízí kromě klasických míst také salonek, který je možné od ostatního prostoru oddělit posuvnou stěnou a také prostor pro snídaně – které zde mohou využívat hoteloví hosté.

photo-22-11-16-13-23-09

Součástí je i malý prostor – coby “lounge” – ideální pro posezení na kávu.

photo-22-11-16-13-23-15

Zajímavostí je pak skvěle vybavená vinotéka, s víny, nebo velkým výběrem Champagne – i přes ty nejvíce exkluzivní značky.

photo-22-11-16-13-22-57

Za mě jednoznačně skvělá restaurace, ve všech ohledech a už teď vím, že se sem budu ráda vracet. A pokaždé se budu moc těšit, protože vím, že to pro mě bude vždy jedinečný zážitek:)

photo-22-11-16-13-23-35

Na více fotek mrkněte do fotogalerie!:)

ODKAZ: RESTAURANT SIGNATURE / web
ODKAZ: RESTAURANT SIGNATURE / facebook