Představuji – módní značku GAUDÍ!

Moc ráda bych Vám dnes představila další z mých oblíbených módních značek – kterou byste, pokud Vás móda baví, stejně, jako mě – rozhodně měli víc poznat! GAUDÍ!

Módní brand GAUDÍ už jste určitě zaregistrovali a víte o něm. Já bych Vám ovšem o této moc zajímavé značce chtěla napsat něco víc – protože si to rozhodně zaslouží. Já tento italský label doslova miluji – zejména pro jeho velkou originalitu a výjimečnost.

ai16-cover-lookpage-1346

Originalita – přesně to totiž tuto značku vystihuje nejlépe. Pokud tedy dbáte na jedinečnost svého stylu a nechcete splývat s davem, je pro Vás právě GAUDÍ to pravé. V každé kolekci totiž najdete mnoho zajímavých kousků – u kterých je patrný důraz na každičký detail, který dělá toto oblečení tak jiné. Můžete si být jistí, že podobné věci, jako mají v Gaudí, jinde neseženete.

ai16-cover-lookpage-1349

Oblečení Gaudí totiž nabízí vždycky něco navíc – jak jsem napsala výše, každý detail je propracovaný. Návrháři této značku se soustředí na to, aby daný model byl něčím výjimečný – buď střihem, použitým materiálem, aplikací, zdobením… Rozhodně nečekejte nudu a šeď – to se s charakteristikou brandu Gaudí rozhodně neslučuje.

ai16-cover-lookpage-1374

V každé kolekci nechybí zajímavé návrhy barev pro každý model, patrný je i krok s módními trendy. Návrháři značky vytvářejí stylové kolekce oblečení a doplňků se zářivými a jasnými barvami, které ocení každý zákazník.

ai16-cover-lookpage-1326

Značka Gaudí nabízí kolekce nejen pro dámy, ale také pro pány – kteří si mohou vybírat zajímavé kousky jak pro běžné, denní nošení, tak pro okázalejší příležitosti. Stejně, jako v případě dámských kousků, nechybí propracovanost a výjimečnost každého modelu.

ai16-cover-lookpage-1387ai16-cover-lookpage-1403

Já jsem se se značkou Gaudí seznámila v brněnské Olympii, kde také obchod Gaudí najdete. Nabízí tu velký výběr z aktuálních kolekcí, jak pro dámy, tak pro pány. Oblečení Gaudí je skvělou volbou pro jakoukoliv příležitost – věřím, že si určitě vyberete a najdete si „to svoje“.  Líbí se mi, že dámské kousky velmi podtrhují ženskost – v nabídce je vždy mnoho krásných šatů, sukní, halenek…

ai16-cover-lookpage-1355

Kromě oblečení ovšem v Gaudí koupíte i boty, či kabelky a další módní doplňky – kterým opět nechybí originální nádech celé této značky.

Zkrátka – Gaudí je originální a jedinečná značka, kterou nejde nemilovat:) Souhlasíte? Věřím, že ano!

Kompletní lookbook kolekce podzim/zima si můžete prohlédnout ZDE, mnoho fotek najdete také ve fotogalerii pod článkem.

ODKAZ: GAUDÍ Olympia Brno/FACEBOOK