Představuji: božské kabelky Medusa!

V obchodě Rebelion STORE, který je už od října loňského roku otevřený na Jakubské 123 v Brně, koupíte opravdu nádherné a výjimečné módní záležitosti od mnoha brandů, které jste možná doposud ještě ani neznali…

…což je rozhodně škoda, protože některé z nich nabízí moc hezké věci. Jedním z nich je i značka MEDUSA – jsou to kabelky, které rozhodně nemají konkurenci! Jsou totiž naprosto jedinečné a originální. A Vy byste je zkrátka měli poznat – a proto pro Vás mám tento článek a také fotky, abyste si tyto kabelky mohli prohlédnout.

IMG_3854

MEDUSA – ručně šité kabelky, které začaly v roce 2009 navrhovat dvě izraelské návrhářky, Gili Rozin Tamam a Adi Gal. Jejich cílem bylo vytvořit naprosto unikátní design kabelek, který by na trhu vyčníval – a to nejen vzhledem, ale také použitým materiálem, který je na těchto kabelkách rovněž velmi zajímavý.

IMG_3849

Je to právě použitý materiál, který je na kabelkách Medusa zcela unikátní. V první řadě – jedná se o materiál, který je „veganský“. To znamená, že neobsahuje žádné složky, které jsou živočišného původu. Což je bezesporu velmi sympatické a v dnešní době, kdy je ekologický přístup ke světu celkově brán vážně, to mnoho lidí rozhodně ocení.

IMG_3859

Materiál je i vzhledem ke své naprosté nezávadnosti a unikátnímu složení velmi kvalitní a odolný.

IMG_3872

Kabelky MeDusa jsou typické kombinací moderních materiálů a originálních vzorů a textur, které se plasticky promítají do jednotlivých doplňků – kabelek, peněženek, batohů…

IMG_3871IMG_3848IMG_3869

Brněnský obchod Rebelion STORE jako jediný u nás v ČR tyto krásné kabelky nabízí. Kromě dámských kabelek s dokonalým a netradičním designem tu najdete také malá psaníčka, velké „shoppery“, kabelky pro nošení ve stylu „cross body“…

IMG_3861

…nádherné jsou i stylové batohy, které jsou velkým trendem poslední doby. Nosit je mohou i pánové – dokonalý a navíc velmi praktický módní doplněk:) Já osobně nedám na batohy dopustit, jsou praktické, vejde se Vám do nich mnoho věcí a při nošení máte obě ruce volné – což oceníme i my, mámy malých dětí:) Ovšem – když už batoh, tak stylový! Toť můj názor:)

IMG_3868IMG_3866

Medusa klade důraz na ekologický přístup, animal friendly materiály, udržitelný rozvoj a odolnost materiálů. Kabelky Medusa zaujmou také pestrým barevným provedením, které je inspirováno rozmanitostí podmořského světa.

Prohlédněte si nabídku kabelek, tašek, batohů…Medusa z Rebelion STORE také ve fotogalerii.

REBELION STORE najdete v centru Brna – na Jakubské 123. Nově můžete ovšem nakoupovat také na eshopu Rebelion!

ODKAZ: REBELION STORE/web
ODKAZ: REBELION STORE/facebook