Podzimní vonné svíčky pro váš domov

Každé roční období vnímám i s jeho jedinečnými, specifickými vůněmi. Zatímco jaro pro mě voní květinami, léto ovocem, podzim a zima pak kořením, sladkým cukrovím, nebo dřevem. A všechny tyto vůně si přináším každé období i domů, v podobě mých milovaných vonných svíček. Neumím si bez nich kouzlo domova představit! Na trhu je celá řada jedinečných značek nabízejících vonné svíčky. Některé brandy jsou už velmi populární a známé – já vám ve svém článku dám tipy na skvělé svíčky od značek, které si představení rozhodně zaslouží!

Vonné svíčky miluji, jsou pro mě účelným a zároveň designovým doplňkem domácnosti. Mám je vystavené na mnoha místech, umocňují mi teplou, hřejivou atmosféru mého domova.

Jak jsem napsala už u úvodu, každé roční období u nás doma voní jinak. Na jaře miluji vůni květin, konvalinek, hyacintů, levandule, v létě si pořizuji vůně citrusové, svěží, skvělá je i vůně koriandru…

Na podzim a v zimě dávám přednost vůním teplým, hřejivým, s kořeněným podtextem. Božská je vůně skořice, hřebíčku, badyánu, nebo vánočního cukroví.

Vůbec, s příchodem podzimu svíčky zapaluji mnohem častěji. Jak je dříve tma, je to i hezčí, celkově to dokresluje teplo domova.

Pro tento podzim jsem si domů vybrala tři úžasné svíčky, jedna voní lépe, než druhá a nedokážu říct, která je ta NEJ. Třeba vás s nimi inspiruji ve výběru, protože jsou naprosto dokonalé!

Opravdu dokonale voní svíčky Village Candle, znáte? 
Tyto svíčky jsou navíc skutečně kvalitní a vydrží velmi dlouho hořet. Jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího vosku a vonných esencí. Mimochodem, značka Village Candle jako první uvedla na trh technologii dvojitého knotu, který nevytváří saze a vydrží velmi dlouho hořet. 

Pro podzimní vůně se můžete inspirovat – já vybrala pro tuto sezónu svíčky Village Candle Spiced Pumpkin, voní božsky!

Úžasné vonné svíčky, ale i další produkty pro provonění vašich prostor – domova, bytu, ale i terasy či balkonu pak nabízí další ne tolik známá značka – Kringle Candle, už jste o ní slyšeli?

Majitel této firmy je mimochodem i původním zakladatelem populárního brandu nabízejícího svíčky – Yankee Candle!
Svíčky Kringle Candle jsou v nádherném designu a stanou se i stylovým doplňkem vašeho domova.

Na výběr máte svíčky v několika velikostech a typech a za zmínku stojí třeba i vonné vosky do aromalamp.
Svíčky Kringel Candle jsou ve špičkové kvalitě.

Třetí značkou, která nabízí velmi široký sortiment pro provonění domácnosti, je KOBO

KOBO využívá vysoce kvalitní sójové vosky, bavlněné knoty, které zaručují čisté hoření. Tyto materiály jsou rovněž i velmi ekologické. Svíčky od této značky jsou v krásných baleních –  po vyhoření vám obal zůstane pro další kreativní využití.

Mimochodem, KOBO nabízí i skvělé aroma spreje do domácnosti, na toalety, aroma difuzéry…

Užijte si podzimní atmosféru mnoha smysly – svíčky vám dodají to pravé útulno domova!

Všechny tyto svíčky koupíte na Notinu.