Outfit post – Summer Look!

Po delší době tu mám zase jeden článek věnovaný módě a mým oblíbeným outfitům:) Holky, samy to asi znáte, někdy se vymódíte tak, že si danou kreaci doslova zamilujete…:) A to se mi stalo v případě tohoto looku – který je v první řadě o doplňcích, retro nádechu a mém milovaném „pin up“ stylu!

Photo 25.06.16 17 17 23

Retro móda je mi blízká. Mám ráda osobitost stylu a lehkou výstřednost – a tu si právě s tímto lookem dovoluji. Retro prvky ráda kombinuji s těmi moderními – a výsledkem pak bývají zajímavé outfity. Alespoň, mně se tedy líbí:) A pokud se i Vám zrovna tento líbí – ráda Vám ho pro Vaši inspiraci blíže představím:)

Photo 25.06.16 17 28 45

Asi nejvýraznějším prvkem je retro sukně balonového střihu z HMka – na tu jsem narazila nedávno a doslova jsem si ji zamilovala. Sukně je krásně pružná a dá se nosit jak na boky, tak do pasu. Navíc se nemačká a díky pevnému materiálu hezky drží „balónový tvar“.

Photo 25.06.16 17 27 33

K sukni jsem zvolila jednoduché bílé tílko ze Mohita – opět z aktuální kolekce. K tomuto typu sukně se hodí i trička s potiskem – nebála bych se i nějakého výraznějšího nápisu, obrázku – to jsou právě ty moderní prvky, které celý outfit ozvláštní.

Doplňky – červená kabelka GUCCI. Právě kombinace zelené a červené mi přišla zajímavá – obě výrazné barvy se k sobě na první zdání nehodí – ale ve výsledném efektu vypadají fajn:)

Photo 25.06.16 17 30 08

Dalším „retro prvkem“ outfitu je šátek v hlavě – hit letošní sezóny. Já na ně narazila v Zaře a hned si mě tato móda získala. Šátky se dají nosit buď na hlavě, uvázané na zápěstí, nebo třeba v poutku kalhot. Rozhodně super doplněk!

Photo 25.06.16 17 32 04 (1)

Brýle – z obchodu Lussi Bugner, hodinky iWatch, bižuterie z Alda:)

Photo 25.06.16 18 10 00

Tak co na to říkáte? Líbí se Vám tento styl? Napište mi Vaše postřehy!:)