Novinka pro milovníky kvalitní kávy!

Mám tu skvělou zprávu pro milovníky vynikající kávy! A když mluvím o vynikající kávě, mám na mysli jednu jedinou značku…

…kterou je samozřejmě Nespresso! Pokud i Vy patříte k fanouškům výjimečné chuti a celé kultury tohoto brandu, jistě Vás potěší to, že Nespresso nedávno představilo horkou novinku – a to zcela novou, stálou kávovou směs, která Vám přinese opět vynikající a velmi intenzivní prožitek. LUNGO ENVIVO!

Lungo Envivo2

„Lungo“ je káva, kterou si vychutnáváte ve větších šálcích, nebo v kombinaci s mlékem. Ideální pro ranní kávu, kdy oceníte větší množství nápoje.

Lungo Envivo nabídne opravdu velmi výraznou chuť – její intenzita je na stupni 9 (z dvanácti). Jedná se tedy o vůbec nejsilnější kávu typu „lungo“, kterou značka Nespresso svým zákazníkům nabízí.

Pro mě je to skvělá volba pro ranní kávu, kdy dávám přednost právě více intenzivní chuti a vůni. Výborné pro probuzení a start do nového dne!

Lungo Envivo3

Silně pražená káva Envivo je směsí výrazné indické Arabicy a mexické Robusty, ve vůni má pak dřevité a perníkové tóny.

Nespresso zatím nabízelo 5 druhů káv typu „lungo“ – Envivo je tak šestým z nich – jedná se o nejvíce intenzivní druh.

S kávou Evivo můžete vyzkoušet také několik vynikajících kávových specialit – přikládám dva zajímavé recepty….:) Věřím, že si tuto kávu zamilujete stejně, jako já!

kava kava1

Nespresso Boutique najdete v Brně na nám. Svobody 13.

ODKAZ: NESPRESSO/web
ODKAZ: NESPRESSO/facebook