Naučit se správně jíst a být fit… Ale jak na to?

Naučit se správně jíst, být štíhlá a fit… To chceme asi všechny. Jenže, ono to kolikrát není jen tak. Mnozí z nás zkouší vše možné, diety, cvičení, nejrůznější tipy a triky….jenže, ono to stále nějak nefunguje. Přitom, je to jednoduché, jen vědět, jak na to:) 

Být zdravá a zároveň hezky vypadat, to je sen asi většiny žen. I já sama chci být se svým tělem a postavnou spokojená – věřím totiž tomu, že pokud máme rádi sami sebe a dokážeme sami sebe přijmout, i s některými nedostatky, pramení z toho naše vstřícná povaha i milý přístup ke svému okolí. Zamyslete se na tím – když jste se sebou spokojení, je Vám hned veseleji. A přesně to se i odráží na tom, jak se pak chováte k ostatním. A naopak, když zjistíte, že jste přibrali, nebo máte „mindrák“ z některého ze svých nedostatků, jste často podráždění…

Proto to chce se zamyslet – tedy pokud ze svým vzhledem nejste úplně zase tak spokojení – nad tím, co asi děláte špatně. Z mého pohledu je to v mnoha případech o životním stylu a z velké časti o tom, jak, co, jak často…jíte.

Salad, meat, fish, vegetables, fruit, seasoning on table. From above

Já sama mám ke zdravému životnímu stylu hodně blízko, vyrůstala jsem v rodině, kde se o tomto tématu vždy hodně mluvilo. Tatínek je lékař a maminka měla obchod se zdravou výživou a mimo jiné je i výživová poradkyně. A právě moje máma mi vždy dávala cenné rady „jak na to“. Vysvětlovala mi už od dětsví, co jíst a co naopak ne, co našemu tělu škodí a co mu prospívá. A díky jejím radám jsem se v této „problematice“ tak nějak sama zorientovala a dnes už bych řekla, že VÍM:) A víte co? Jsem za to nesmírně ráda:)

Healthy and fresh salad

Jak ale dobře vím od svého okolí, je mnoho lidí, kteří zkrátka vůbec neví, jak na to. Celkově myslím, že obecné povědomí o zásadách správného a zdravého stravování není nijak valné. Lidé mají mnohokrát hodně zkreslené představy o tom, co je a není zdravé a věří častokrát klamavým reklamám.

Cestou pak může být výživový poradce, který Vás může nasměrovat. Ovšem, právě výživové poradenství patří dnes sice k vyhledáváným, ale i drahým službám.

Proto mě moc zaujala nabídka poradeství, které nově najdete na stránkách www.pravaja.cz – majitelka, Zdeňka Kovářová, tu nabízí vynikající výživové doplňky, ovšem sama se věnuje i problematice zdravého životního stylu.

foto-literarky22

Zdeňka na svých stránkách nyní nově nabízí ZDARMA poradenství v oblasti výživy a zdravého stravování. Zaměřuje se jednak na celkové zlepšení stravování a také na rozumné hubnutí.

Tuto službu se rozhodla poskytovat ženám zdarma, protože je přesvědčena, že ke zdraví je třeba přistupovat komplexně, říká, že žádný živinový doplněk nezachrání zdraví, které si podkopáváme špatnou stravou.
Ženám poskytuje klíč ke zdravému hubnutí a skrze dotazník jim ukazuje, co je třeba v jejich stravě řešit a jak lepší stravou odstraní zdravotní neduhy, které je trápí. Doplňování živin je dle Zdenky luxus, který nás může posunout k absolutnímu ideálu, ale zdravá a rozumná strava je víc než základ.

Myslím, že toto je rozhodně skvělá příležitost pro všechny z Vás, kdo byste se svým vzhledem chtěli něco udělat. Tato služba je navíc zdarma – tak proč ji nevyzkoušet?:) A být sama se sebou spokojená…to za to přece stojí, nebo ne?:)

ODKAZ: PRAVÁ JÁ / web, eshop

ODKAZ: PRAVÁ JÁ / facebook