Náramkománie!!!

Každá správná módní „maniačka“ má na NĚCO úchylku, souhlasíte? Někdo si nacpe botník k prasknutí, někdo by radši zemřel hlady, jen aby si ušetřil na novou kabelku, někdo si potrpí na spodní prádlo (i když ho okolí asi moc hodnotit nemůže…) a pozor, jsou i takové dámy, které si prostě MUSÍ koupit každý den něco nového na sebe!

Takže ruku na srdce – máte taky nějakou módní úchylku? Já se tedy přiznávám dobrovolně, moje úchylka, zatím tedy celkem neškodná, se jmenuje NÁRAMKY. Musím se s vámi proto podělit a ze své závislosti se trochu vypsat:) A třeba vás také inspiruji a usnadním vám výběr!

Potrpím si snad na všechny typy náramků, včetně těch nejobyčejnějších, korálkových, kterých mám plno „self made“:) Vám chci ale ukázat svoje top kousky – viz fotogalerie.

Asi nejvíc ráda mám černý a červený s kamínky – jsou z dílny Swarovski a mým nejdražším kouskem je červeno zlatý náramek Luis Vuitton, ten si nechávám na zvláštní příležitosti.:) Z dávných časů mám také luxusní hnědý, kožený náramek, z dílny módní návrhářky Beaty Rajské.

Při nákupu bot v obchodě ALDO (v Brně ho najdete v Olympii), jsem byla velmi mile překvapena nabídkou dalších doplňků, hlavně bižuterie. Právě zde jsem si koupila řůžovo-černo-bílé náramky, které jsou díky své barevné kombinaci teď velmi IN. Z Alda pak pochází také několik černých, řetězových náramků a černý náramek s mašlí. Růžový korálkový je keramický náramek, srdcová záležitost dovezená z Itálie…i když neznámé značky.

Poslední náramek – kožený, černý, korálkový s hroty, je z dílny Náramky M.B. by Michaela Bartuňková. Má několik návinů kolem ruky a vypadá úžasně!