Nádhera, která neodkvete…:)

Miluji krásné, čerstvé květiny a květinové dekorace. Ale – když budu mluvit za sebe, nejsem žádný zkušený a velký „pěstitel“…:) Kdo mě zná, tak ví, že mi doma ve váze a v květináčích nic moc dlouho nevydží. Buď zalévám hodně, nebo málo, nebo květinu umístím tam, kde je nedostatek světla… Zkrátka, květinám se u mě doma moc nedaří… A kdo byl u nás doma na návštěvě tak ví, že květin máme všudě spoustu – ovšem, umělých!

Já vím, možná si řeknete – „není nad čerstvé, živé květiny“. A já s Vámi musím souhlasit. Určitě, čerstvým květninám se žádná umělá zřejmě nevyrovná. Ale, jak dlouho vydrží květiny „čerstvé“? Většinou pár dnů, tedy pokud jim věnujete dostatečnou péči. Pak se s tou krásnou kytičkou, která tedy po těch pár dnech už vůbec krásná není, rozloučíte a ona skončí v koši. Realita, se kterou se zkrátka nic moc udělat nedá.

Řešením mohou být ale právě umělé květiny. Možná se Vám hned vybaví takové ty příšerně, kýčovitě barevné látkové květiny z květináčů v kancelářích, na kterých vynikal akorát tak prach… Ale věřte, že dnes už se dají sehnat takové umělé květiny, které od těch pravých rozeznáte opravdu jen velmi těžko.

IMG_9601

Hezky udělaná umělá květina má mnoho výhod:) Vypadá krásně, nemusíte se vůbec starat o její „údržbu“ – jednou za čas ji stačí jen osprchovat pod tekoucí vodou a je zase „jako nová“.

IMG_9603

Navíc, když nám už končí léto a tolik krásných, čerstvých květin kolem sebe nemáme, mohou být umělé květiny dobrou volbou.
Nemyslete si ale, že hezké umělé květiny koupíte pouze v drahých obchodech (a ty nehezké, kýčovité na tržnici). Chci Vám dnes dát tip na moc vydařené umělé květiny ze studia AMMI, kde jich mají skutečně velký výběr!

IMG_9605

Mám tu pro Vás opět mnoho fotek – jaké umělé květiny v AMMI nabízí. Vybrali byste si? A hlavně, vidíte, že opravdu nejsou k rozeznání od květin pravých?:)

IMG_9597

IMG_9590

Květiny si tu můžete vybrat dle jednotlivých kousků a přímo si je sestavit do hotových kytic. A mimochodem, váziček, květináčků…tu mají také mnoho!:)

IMG_9585

Zajímavé a moc povedené jsou už hotové dekorace vytvořené z umělých květin. Úžasné je, že si tak pořídíte záležitost, kterou máte opravdu už napořád! Ja sama několik takových dekorací z umělých květin mám a obměňuji je pouze v závislosti na daném ročním období…

IMG_9580

Minule jsem si v AMMI pořídila tyto vázičky „nakřivo“ – a doplnila je umělými květy orchidejí. Ovšem, Vaší fantazii se při výběru meze rozhodně nekladou…:)

IMG_9565

IMG_9553

IMG_9545

IMG_9526

IMG_9519

Nádherné jsou i květy v miskách, nebo malých květináčcích! Co říkáte třeba na tyto?

IMG_9536

IMG_9531

IMG_9505

Zkrátka, umělé květiny Vám mohou prokázat velkou „službu“. Ovšem, určitě si pořizujte jen takové, které jsou od nerozeznání od těch pravých, jen tak nebudou působit kýčovitým dojmem. A právě takové najdete v květinovém studiu AMMI. A pozor, přemrštěných cen se rozhodně obávat nemusíte:)

Prohlédněte si další krásné umělé květiny a dekorace z AMMI také ve fotogalerii!

Studio AMMI najdete na ulici Nejedlého 373/1, v Brně na Lesné.

ODKAZ: AMMI/web
ODKAZ: AMMI/facebook