Moje citlivá pleť v zimě – kosmetická recenze!

Moje pleť mě v tomto zimním období celkem trápí. V plné parádě se totiž projevuje moje přecitlivělost a sklony k alergiím…


Výsledkem je reaktivní pleť, která často svědí, pálí a samozřejmě, objeví se vždy také nějaký ten exém – v obličeji. Naštěstí to není nic velkého, ale stejně, vidět to je. Takže i péči o svou kůži musím volit opravdu tak, abych nijak zbytečně nedráždila…


Proto i v salonu SlimFOX, kam chodím pravidelně na kosmetiku, musí paní kosmetička vybrat takové ošetření, které je co nejvíce šetrné… A právě tak tomu bylo i tentokrát.


Úvodem bylo odlíčení pleti, jemný peeling s mikročástečkami a výtažky z heřmánku. Následovalo čištění pleti ultrazvukovou špachtlí a poté aplikace koncentrátu s malachitem, který má vynikající snášenlivost – přizpůsobuje se totiž pH hodnotě pleti. Masku paní kosmetička Eva Kroulíková zvolila opět vhodnou pro cilivou pleť – novou masku 216, která obsahuje dva zklidňující komplexy látek pro regeneraci, ochranu a zklidnění – olej ze semínek z mučenky zklidňuje podrážděnou pleť a obnovuje lipidy v pleti, olej ze sladké mandle zlepšuje odolnost pleti proti vnějším vlivům. Účinnost masky byla zvýšena aplikací pěny “Cocoon”, které má hřejivý charakter a je velmi příjemná. Po masce mi paní kosmetička nanesla závěrečný krém na citlivou pleť 17B a oční krém.

cocoon_216
Ošetření jsem si užila, opravdu moc! Moje citlivá pleť ho totiž skvěle “snesla” – a u jednotlivých použitých produktů se “chovala vzorně” – vůbec nepálila a nesvědila :)
Efekt byl příjemný – pleť krásně zklidněná, hladká, pružná a jasná. Opět ošetření, které stálo za to! :)

Pokud se do salonu SlimFOX chystáte – autem – můžete navíc využít nabídku hodiny parkování zdarma:)

A na závěr skvělá zpráva pro čtenářky blogu Cool Brno Blog – pokud se registrujete, získáváte k ošetření radiofrekvenci zdarma – více ZDE!

ODKAZ: SLIMFOX/web

ODKAZ: SLIMFOX/facebook
ODKAZ: SLIMFOX/instagram