Módní přehlídka v Plaza Fashion Store!

V PLAZA FASHION STORE nedávno proběhla skvělá módní přehlídka, kterou jsem si nemohla nechat – jako správná milovnice módy – ujít:)

A protože v tomto multibrandovém obchodě seženete fakt dokonalé a naprosto originální věci, které jinde v Brně nekoupíte, chci Vám ukázat malý fotoreport právě z této přehlídky – aspoň na vlastní oči uvidíte, jaké módní poklady Plaza nabízí. A třeba se inspirujete k nákupu, nebo sem můžete poslat Vašeho Ježíška – pro Vás vánoční dárek:)

IMG_1876

Módní přehlídku moderoval Petr Vágner, který je zároveň tváří pánského brandu Fred Mello, který Plaza Store exkluzivně nabízí. Fred Mello je móda pro originální může, kteří mají vlastní styl a nechtějí zapadat do davu.

IMG_2114

Na přehlídce tedy nechyběla ani tato značka – kterou předvedli sympatičí modelové – a bylo se opravdu na co koukat ;)

IMG_1861IMG_1954IMG_1985

Na přehlídce v řadě modelů byl také vzácný host s titulem „Nejkrásnější muž planety“ – Tomáš Dumbrovský. No, já každopádně myslím, že tento titul získal určitě oprávněně, že?:)

IMG_1981

Na své si tu ovšem přišla i pánská část publika – na přehlídce nechybělo spoustu krásných modelek – které celou show doplnily o taneční kreace.:)

IMG_2041

A co konkrétně dámy předváděly?:) Mnoho značek, které právě Plaza Fashion Store nabízí – v první řadě brand Maison Espin, který je v tomto obchodě, stejně, jako Fred Mello, exkluzivně.

Kromě oblečení Maison Espin jste mohli vidět další kousky od skvělých značek – jednou z nich je třeba !m?perfect – kterou Plaza Fashion Store nově nabízí. Já osobně jsem si právě tuto značku opravdu zamilovala! Je originální, velmi ženská a sexy, možná až lehce provokativní – a přesně to se mi líbí!:)

IMG_2060IMG_2013

Nechyběly také modely velmi luxusního labelu Sportalm, který v Brně koupíte pouze právě v Plaza Fashion Store. Tato značka nabízí dokonalé kolekce nejen pro sport a je velmi známá svými charakteristickým, velmi propracovaným designem. Hlavně ty bundičky, no krása převeliká!

IMG_1902IMG_1968sportalm

Kromě výše zmiňovaných značek jste si na přehlídce mohli prohlédnout outfity od italských brandů Relish, nebo Fracomina – které jsem Vám tu na blogu už představila (více ZDE). Obě tyto značky jsou velmi zajímavé – originální, nápadité a cenově stále dostupné.

IMG_1928IMG_2021

Celou bohatou fotoreportáž z přehlídky si můžete detailně prohlédnout ve fotogalerii.

ODKAZ: PLAZA FASHION STORE/FACEBOOK
ODKAZ: PLAZA FASHION STORE/E-SHOP/WEB

Plaza Fashion Store najdete v Brně na Heršpické ulici 1013/11D