Miluji v Brně: obchod a showroom POSHme.cz!

My, ženy, asi bez naprostého rozdílu, toužíme být alespoň několikrát za život, na chvíli, za princeznu. Neodolatenou, svůdnou, éterickou, smyslnou, jemnou, ženskou a nesmírně půvabnou. V Brně Vás v tu nádhernou princeznu mohou proměnit ve stylovém obchodě a showroomu POSHme – o právě o něm bude další díl mé rubriky „Miluji v Brně“, kdy Vám představuji jedinečná místa v Brně, která prostě musíte znát i Vy…:)

Ve světě POSHme.cz je všechno přesně takové, jak vypovídá samotné jeho jméno – tedy „posh“. Stylové, vyladěné a dokonale perfektní!

Moje milé, můžete si být jisté, že už když do obchodu POSHme vstoupíte, ocitnete se v pohádkovém královstí šatů, sukní, střevíčků a dalších doplňků, které jsou bez rozdílu tak krásné, že nebudete vědět, kam se dívat dřív…  Zkrátka, žádný takový podobný obchod v Brně rozhodně nenajdete.

Obchod a showroom POSHme je zkrátka hodně jiný, jiný, než ostatní „obchody s módou“. Věci, které zde nabízí, jsou totiž naprosto originální, stylové a tak krásné!

V první řadě je nabídka POSHme o božské retro módě. Já sama právě stylové oblečení s retro nádechem miluji, ráda ho kombinuji i s těmi více moderními prvky. Jen si vezměte, jak hezky vypadají retro šatičky třeba s džínovou bundou, nebo koženým křivákem. Zkrátka, toto je dle mého názoru osobitý styl, který podtrhne Vaši výjimečnost.

V POSHme najdete nejen krásné retro šaty, ale třeba i nesmírně oblíbené DOLLY sukně – které se už několik let těší velkému zájmu:) A nemyslete, hodí se jak pro slavnostní a okázalé příležitosti, tak i pro běžné nošení, vůbec se toho nebojte!

V POSHme pak můžete vybírat šaty na plesy, večírky, svatby, ale i pro každý den, kdy si chcete vybrat jedinečné oblečení, ve kterém nebudete zapadat do davu.

Svůj outfit si tu můžete vyladit do puntíku – mají tu i krásné střevíčky, kabelky a další doplňky.

POSHme je zkrátka ten správný holčičí obhod, který nejde nemilovat…:) A Vy, holky, které jste tu ještě nebyly, napravte to – stojí to za to, tu krásu minimálně vidět!:)

Na spoustu dalších fotek mrkněte do fotogalerie!

ODKAZ: POSHme.cz/web, eshop
ODKAZ: POSHme.cz/facebook