Kosmetika: otestováno – produkty Purity Vision

Ve své dnešní kosmetické recenzi bych vám ráda představila několik produktů od české značky Purity Vision. S touto značkou jsem se seznámila hlavně díky skvělým kokosovým olejům, které dle mého názoru nemají na našem trhu konkurenci. :) Mají tak všestranné využití! Ovšem, kromě kokosových olejů Purity Vision nabízí i další perfektní produkty, i pro péči o tělo. Víc v následujícím článku.

Značka Puritiy Vision má celou řadu benefitů, díky kterým jsem si ji oblíbila. Jaké to jsou? V první řadě, jedná se o český brand, což je mi samo o sobě sympatické. Ráda vždy podpořím naše značky, navíc, když jsou díky své kvalitě tak skvělé.

Produkty Purity Vision nejsou testované na zvířatech, jsou balené do skla a znovupoužitelných obalů a mají skvělé složené – bez konzervantů, chemie, barviv – díky svému naprosto čistému složení se dokonce dají i jíst! :)

Kromě zmiňovaných kokosových olejů jsem měla možnost otestovat i pár produktů určených pro péči o pokožku těla i obličeje.

Bio Raw Argan a Kokos
Pokud jste si oblíbili, stejně, jako já, kokosové oleje, tak tento produkt vás rozhodně také nadchne! Jedná se o kombinaci dvou olejů, raw bio kokosového oleje a raw bio arganového oleje.

Přípravek má opět naprosto všestranné využití! Je skvělý pro péči o tělo, na vlasy, dá se přidat i do koupele a dokonce jej můžete využít i na odličování.

Olej má příjemnou, kokosovou vůní, vyzkoušela jsem i chuť – chuťově je velice blízký čistému kokosovému oleji. Textura je tuhá, při zahřátí se mění na olejovou.

Já využívám hlavně pro péči o pokožku těla – olej kůži skvěle vyživuje.

Bio Růžový krém omlazující
Opět novinka, příjemný pleťový krém, který je vhodný i na citlivou pokožku.

Krém díky obsaženému raw bio opunciovému oleji a také koenzymu Q10 zaručuje silné liftingové schopnosti. Krém zároveň pokožce poskytuje hydrataci a výživu.

Textura je jemná, hutnější, krémová, vůně znatelná, lehká, květinová. Ideální i coby krém nyní užití v zimě, kdy má naše pleť zvýšené nároky na výživu.

Bio Růžová voda
Příjemná růžová voda, která je vyrobená parní destilací ze vzácné růže Damašské. Je skvělá jako tonikum, vhodná i pro fixaci make upu. Pleť hydratuje a zpevňuje. Omezuje také vznik vrásek.

Voda má ryze fluidní texturu, nelepí, není mastná a nádherně, květinově voní. Na pleti je velice příjemná, osvěžuje, je vhodná i pro použití na pokožku očí.

Bio Růžový krém univerzální
Poslední produkt, který jsem vyzkoušela – Bio Růžový krém univerzální. Tento krém poskytuje intenzivní ochranu, regeneraci a je skvělý pro péči o pokožku. Nádherně voní po růžích a vanilce.

Krém je vhodný je pro péči o pokožku těla, tak i na pleť, má hutnější, více mastnou texturu – je tedy skvělý i pro suchou pokožku. Používám ho i na své děti, coby ochranu pokožky do mrazu.

Je skvělý také pro péči o pokožku rukou!

Produkty koupíte na eshopu Purity Vision, viz odkaz níže.

ODKAZ: PURITY VISION / web, eshop
ODKAZ: PURITY VISION / facebook
ODKAZ: PURITY VISION / instagram

ODKAZ: ORGANIC TIME / web