Kam v Brně na ruční lymfatickou masáž?!

Taky, když chcete vyzkoušet něco nového, dáte nejradši na doporučení svých blízkých, nebo známých? Já určite! 

Pokud jde o naše zdraví, tak to platí dvojnásob. Investice do našeho zdraví se jednoznačně vyplatí…

Ráda bych Vám jednu takovou službu doporučila, kterou jsem sama vyzkoušela a se kterou jsem byla nadmíru spokojená. Než k někomu někam jdu, tak se ho snažím trošku proklepnout… Zjistím si zásadní věci, které jsou důležité.

bez názvu

Co se týká masáží, pak vím jistě, že je těžké najít dobrého maséra, který není vyškolen jen rychlokurzem a své práci se věnuje dostatečně dlouho a hlavně ho to baví.

Najít někoho, kdo Vám udělá ruční lymfatickou masáž, tak, jak má doopravdy vypadat, byl nadlidský výkon. Naposledy jsem byla asi před 7 lety a od té doby jsem nemohla pořádně nikoho dobrého najít. V salonu Relax Body ovšem tuto masáž provádí moc šikovná paní Marcela.

A proč zrovna lymfatická masáž je pro mě důležitá? Protože lymfa je nedílnou součástí imunitního systému a lymfou se nám vylučují škodliviny z těla ven. To se samozřejmě odráží na našem zdraví. Pokud Vám lymfa funguje tak, jak má, pak jste šťastný jedinec, protože ve většině případech nefunguje na sto procent.

bez názvu

Lymfodrenážní masáž by měl provádět lymfoterapeut, který jemnou a přesně určenou technikou manuální lymfodrenáže odblokuje hlavní uzliny a odvede drenážovanou tekutinu vylučovacím systémem z těla ven. Tato metoda je přirozená a lékařsky zdůvodněná. Je nejen účelná, ale navíc velice příjemná a relaxační.

Nejžádanější jsou lymfatické masáže dolních končetin a zadečku. Kromě příznaků celulitidy umí odstranit otoky, pocit těžkých nohou, ulevit od svalové bolesti atd.

imagesYM80YCO3

Oblíbené jsou i lymfatické masáže k odstranění otoků v obličeji, otoků očních víček, k redukci „váčků“ pod očima a „druhé brady“. Prostě pokud Vás trápí otoky kdekoliv na těle, je pro Vás lymfatická masáž to pravé.

V Brně Vám doporučuji salon RELAX BODY, který najdete na ulici Dominikánské nám. 5!

 

ODKAZ: RELAX BODY/WEB
ODKAZ: RELAX BODY/FACEBOOK

Zdroj fotek: Relax Body, pinterest.com