Kabelky? Těch není nikdy dost!

Holky, taky patříte mezi „kabelkomaniačky“? Já myslím, že právě touto digagnózou trpí nejedna z nás… Láska ke kabelkám (dobře, taky k botám, oblečení, šperkům…:) je nám tak už nějak „vrozená“. Myslím, že my, ženy, prostě už ani nemůžeme za to, že máme neustálou potřebu všechny tady ty úžasný věci neustále shromažďovat a obklopovat se jimi. Stejně, jak to mají pánové k hromadám plechů – autům, motorkám, my zase tíhneme k módě. A odpírat nám to? Nikdy!:)

Nooo – a právě o kabelkách bude i můj dnešní článek! Pánové prominou a Vás dámy, věřím, že potěším. Chci Vám totiž představit krásné kabelky značky DESIGUAL, na které jsem nedávno narazila na mém oblíbeném eshopu Different.cz.

14067617_10154484929753910_7881174345995896963_n

Španělská značka Desigual patří už poměrně dlouho k oblíbeným stálicím na módním nebi – věci, co nabízí, jsou totiž absolutně nezaměnitelné – barevné, propracované, plné vzorů a zajímavých aplikací. Zkrátka – rozhodně žádná nuda a šeď!

kabelky2

Móda labelu Desigual rozhodně potvrdí jedinečnost Vašeho stylu – a to v případě, že milujete extravaganci a lehkou výstřednost – i stylově hodně výrazné kousky můžete z kolekcí Desigual vybírat.

kabelky4

Na eshopu Different.cz najdete snad největší nabídku věcí značky Desigual u nás – takže, pokud této značce fandíte, já věřím, že tady si rozhodně vyberete!
Zpátky ale ke kabelkám – protože ty, které značka Desigual přestavila ve své aktuální kolekci, jsou fakt nádherné – já sama bych si tady rozhodně vybrala – je totiž fakt z čeho!

Najdete tu nepřeberné množství typů, barev, velikostí – rozhodnout se bude fakt těžké:) U mě při nákupu kabelky hraje roli mnoho věcí – v první řadě to, kolik se toho do ní vejde:) Pak samozřejmě barva a taky způsob nošení – super jsou kabelky „crossbody“ – máte s nimi „volné ruce“:)

kabelky3

Fajn jsou i velké „shoppery“, které nosíte přes rameno – oceníme hlavně my, matky, které s sebou neustále nosíme asi milion nutností pro naše malá zlatíčka:)

kabelky5

Velkou vychytávkou jsou ale oboustranné kabelky Desigual – ty mě teda fakt baví! Jednu kabelku můžete nosit na dva způsoby a jednoduše ji tak přizpůsobíte svému outfitu. Super, ne?:)

kabelky6

Tak co, holky, radost pohledět, co? Já už zase přemýšlím kterou… Ještě, že bude brzo Ježíšek!:)

ODKAZ: DIFFERENT.CZ / web, eshop
ODKAZ: DIFFERENT.CZ / facebook