Je na čase se začít hýbat!

Já a cvičeni? Upřímně – kamarádi jsme nikdy moc nebyly:) Ovšem, je nejvyšší čas to změnit!:)

Nemůžu o sobě říct, že jsem „lenoch“, protože co se týká práce a všech možných aktivit, jsem spíš „workoholik“ – kdo mě zná, tak ví, že pracuji téměř nonstop. Ovšem, co se cvičení a pohybu týká, nikdy jsem nepatřila mezi ty nadšence, co by si šli v šest ráno zaběhat, dřou hodiny v posilovně, nebo vesele poskakují na aerobiku…:)

Jasně, pohyb mám ráda, rozhodně to není tak, že bych se celé dny „válela“. Ale jsem spíš vyznavačem pohybu „přirozeného“ – tedy hodně chodím, běhám doma do schodů, projedu se na kole, plavu, lyžuju… Mám dva malé kluky, kolem kterých je běhání někdy až až a já večer doslova padám únavou.

Vyzkoušela jsem různé sporty – tenis, jógu, pilates, cvičení na přístroji power plate, TRX, taebo… Něco mě oslovilo víc, něco méně, ovšem, u ničeho jsem dlouho nevydržela… 

IMG_7756

Zcela jsem se cvičením přestala v době, kdy jsem otěhotněla s prvním synem. S bříškem jsem se hlídala a byla na sebe opatrná. Ovšem, v těhotenství jsem přibrala neuvěřitelných 38kg!!! A shodit to byla celkem „fuška“, ale šlo to… Ovšem, šlo to nějak tak samo, bez toho, aniž bych se musela trápit cvičením. Hubnutí mi trvalo dlouho, skoro rok a půl – šlo to pozvolna, ale šlo to:)

Photo 07.01.16 10 05 30

Jenže, sotva jsem zhubla na svoji původní váhu, znovu jsem otěhotněla – a u druhého těhotenství jsem přibrala „pouhých“ 28kg. Ale i ty jsem po porodu „odložila“:) Ke cvičení, zejména nějakému pravidelnému pohybu jsem se už ale nedostala – a hlavním důvodem byl ČAS.

4V6B2882

Měla jsem doma dva malé kluky, bez možnosti, aby mi je někdo často hlídal, k tomu jsem navíc pracovala a na cvičení mi zkrátka ten čas už nezbyl.

ALE! Nyní mám už oba syny ve školce a rozhodla jsem se pro změnu. Začnu chodit cvičit! Už bych totiž opravdu měla:) Taaakže – kdo jste četli můj novoroční článek na blogu (více ZDE), víte, že jsem si pro tento rok dala pár předsevzetí – ačkoliv jsem to nikdy nedělala, myslím, že nový rok je tím správným důvodem něco změnit, nebo začít dělat.

Jedním z těch mých předsevzetí je právě i to, že začnu chodit cvičit! A protože se s Vámi dělím o spoustu věcí z mého života, nenechám si pro sebe i dojmy, zkušenosti a pocity ze cvičení.

Představím Vám proto už brzy na blogu sportovně – relaxační centrum FIT 4 ALL, kam jsem se rozhodla chodit cvičit. Toto centrum je mi blízké – líbí se mi prostory, možnosti vyžití, opravdu velká nabídka služeb – nechybí tu skvěle vybavené fitness centrum, sálové aktivity, badminton, tenisová hala, možnost využít služeb osobního trenéra, nebo výživového poradce.

4v6b0570x4v6b0707

Navíc – nás maminky tu potěší opravdu nádherný dětský koutek (moji kluci to tam zbožňují) – kde je navíc možnost využít služeb hlídání. V létě je tu pro děti krásné hřiště a „lánáček“ – určitě o něm už víte, protože tady v Brně nemá konkurenci:)

f07a5419c53f726c85a91e32abc28f45obrazek_374_0

Já v tomto „fitku“ vyzkouším víc druhů cvičení – a to jak cvičení na přístrojích ve fitness centru, tak sálové aktivity. A o všem Vám tu na blogu budu psát! Podělím se s Vámi o své dojmy, o to, jak na mě cvičení „působí“ a jaký má efekt a doufám, že si najdu takový pohyb, kterému zůstanu „věrná už napořád“:)

Zkrátka, povedu si takový „blogový deníček“ – ať jste u toho se mnou. Co by mě ovšem nejvíc potěšilo – když byste do toho se mnou šli! A to opravdu!:) Kdo se hlásí?:)

ODKAZ: SPORTOVNĚ – RELAXAČNÍ FIT 4 ALL/web
ODKAZ: SPORTOVNĚ – RELAXAČNÍ FIT 4 ALL/facebook