Jaké bylo finále Look Bella 2015 v Brně?

Nedávno proběhlo v brněnském Bobycentru finále soutěže krásy Look Bella – a to jsem si nenechala ujít také já…:) A můžu Vám říct, byla to opravdu velkolepá podívaná!

Jednalo se už o XII. ročník této známé soutěže krásy, kterou pořádá agentura Prestige Models, kdy se volí jednak vítězka – žena, ale také vítěz – muž. 

Tentokrát byl celý Galavečer unikátní v tom, že do něho postoupilo všech 36 semifinalistů, kteří byli vybráni ze 13ti castingů v krajských městech po celé České republice. Z nich během večera porotci vybrali 18 nejlepších, kteří dále bojovali o titul absolutních vítězů LOOK BELLA 2015. Celým večerem nás provedla moderátorská dvojice Lenka Vacvalová a Ondřej Blaho.

LB_2015_sout___c_

A kromě volby samotné „královny a krále“ krásy byl celý finálový večer opravdu pestrý na zajímavý doprovodný program:) Vystoupilo slovenské sesterské pěvecké duo TWiiNS, které se také ujalo závěrečné dražby korunky vítězky. Korunka byla vydražena za krásných 50 000 Kč, které poputují na konto světové charitativní organizace UNICEF.

TWiiNS

Zazpíval i český popový zpěvák a písničkář VOXEL. Bojovníci z Arena Fight club Brno předvedli ukázku thajského boxu. Vystoupila také mistrovská taneční skupina EFEKT DANCE BRNO …

VOXEL

Celý večer se nesl ve znamení ženské krásy a elegance doplněné neméně přitažlivými mužskými protějšky. Dívky oblékly nádherné modely návrhářek Sandry Markové a Miriam Janásové doplněné o překrásné šperky značky Swarovski a Lilien Czech Jewelry.

p_ehl_dka_S.Markov_

Muži představili obleky značek Uomo Napoletano, Ceremoni či Koutný Prostějov. Svá přitažlivá těla soutěžící předvedli ve spodním prádle značek Werso a Simi Secret. A netradiční zážitek zajistila speciálně vyrobená křídla od Arina Couture. Veškeré modely byly doplněny obuví značky Deichmann.

Werso

O vzhled soutěžících se postaraly make-up artistky ze společnosti MATIS PARIS a kadeřnice ze salonu PETRA´S HAIR FASHION.

V porotě zasedla spousta významných osobností, jako například modelka, Česká Miss 2014 a zároveň finalistka Look Bella 2009 Gabriela Franková, Česká Miss World 2013 Lucie Kovandová, návrhářky Miriam Janásová a Sandra Marková či Jeho Jasnost Petr II. Michael Christian Andreas Vojtíšek kníže von Hahn a hrabě z Levantis. Své nástupce vybírali také loňští vítězové Jan Pippinger a Markéta Martinkovičová. Samozřejmě nemohl chybět ředitel soutěže a pořádající agentury Prestige Models Martin Špaček s jednatelem agentury Ondřejem Špačkem a další porotci z řad partnerů soutěže.

porotkyn_-L.Kovandov__G.Frankov__M.Jan_sov_

Kdo však v porotě chyběl, byla krásná patronka letošního ročníku LOOK BELLA 2015 Jitka Boho Válková, která se nemohla Galavečera zúčastnit díky příjemným mateřským povinnostem, které ji v tuto chvíli nejvíce zaměstnávají.

Absolutními vítězi LOOK BELLA 2015 se stali finalista původem z Maďarska Kristian Szekeres

LB_2015_v_t_z_Kristian_Szekeres

… a osmnáctiletá Markéta Konopásková z Českých Budějovic.

LB_2015_v_t_zka_Mark_ta_Konop_skov_

Vítězky a vítězové si odnesli speciálně navržené korunky od Lilien Czech Jewelry a získali hodnotné dary za více než 500 000 Kč. Absolutní vítězka si tak může užívat hodnotné dary za více než 180 000 Kč. Markéta Konopásková si však neodnesla jen titul absolutní vítězky LOOK BELLA 2015, ale získala také titul LOOK BELLA WORLD 2015 prostřednictvím kterého bude reprezentovat agenturu Prestige Models a Českou republiku na některé z mezinárodních soutěží krásy.

Kromě tradičně udělovaných titulů byl letošní ročník výjimečný v tom, že byl udělen nový titul LOOK BELLA INTERNATIONAL 2015. Ve spolupráci s anglickým portálem www.portlal4models.com se vybíralo mezi dívkami z celé Evropy a vítězkou se stala Anete Šaitere z lotyšské Rigy, která přijala pozvání a přiletěla si převzít cenu až k nám do České republiky.

LB_International_2015_Anete_Saitere

Na záznam finálového večera se budete moci podívat na TV Barrandov PLUS, 28. prosince, ve 20:00.

ODKAZ: LOOK BELLA/web

ODKAZ: AGENTURA PRESTIGE MODELS/web

ODKAZ: LOOK BELLA/facebook
ODKAZ: LOOK BELLA/facebook – událost