Video: Jak vznikají freshe v Chiquita Fruit Baru?:)

Zdravá pitíčka – freshe a smoothie z Chiquita Fruit Baru miluju a pravidelně na ně chodím! Jsou totiž nejen vynikající, ale zároveň zdravé, dodají Vám vitamíny, energii a taky Vás zasytí!:)

Proto kdykoliv mám cestu kolem, do Chiquita Fruit Baru se stavím – hlavně na svůj oblíbený špenátový fresh. Na první pohled možná nevypadá moc vábně (je děsně „zelený“:) ale chutná skvěle! Navíc, špenát je plný vitamínů a minerálů a pro Vaše zdraví je skvělou volbou:)

V Chiquita Fruit Baru si ovšem kromě zelených smoothie můžete vybrat i z celé řady dalších, vynikajících nápojů – doporučím Vám třeba také „Flower power“ – obsahuje moje oblíbené kokosové mléko, ananas, meloun, mátu… a chutná fakt božsky:) Skvělý je i coby lehká svačina, protože dobře zasytí.

image3

image10

Pokud ovšem v nabídce nenajdete takovou kombinaci, která by Vás zaujala, vůbec není problém – vyrobí Vám tu jakýkolik drink dle Vašeho přání:) Přidat si do jakéhokoliv nápoje navíc můžete zdravá chia semínka, která jsou plná vitamínů a minerálů, nebo propolis, aloe vera, nebo guaranu.

image6

Kromě nápojů tu mají další zdravé dobroty – ovocné kelímky, jogurty s ovocem, flapjacky, nebo musli tyčinky (ochutnejte kombinaci brokolice – kokos, i když se to nezdá, je vynikající):)

image2

image8

image5

A jak vlastně ty zdravé nápoje vznikají? Z jakých surovin a co všechno se do freshů přidává? Natočila jsem pro Vás video – abyste se mohli na vlastní oči přesvdčit, že freshe z Chiquita Fruit Baru jsou zkrátka TOP! 
Enjoy:)

Chiquita Fruit Bar najdete v Brně v Galerii Vaňkovka.

ODKAZ: CHIQUITA FRUIT BAR/facebook