Jak dopadla proměna a focení u fotografky Aleny Podolníkové?

Před Vánocemi jsem na blogu vyhlásila jednu hodně zajímavou soutěž – o proměnu a focení u vynikající brněnské fotografky Aleny Podolníkové. A dnes mám pro Vás článek a reportáž:) Jak proměna dopadla? Za mě naprosto úžasně!

My, ženy. Všechny toužíte po tom být alespoň jednou za život neodolatelné, půvabné, jedinečné a krásné. A ne všechny máme ten „dar“, kdy víme, jak na to. Tedy, jak se správně namalovat, obléct, jaký účes si nechat vytvořit…aby nám to zkrátka slušelo.

Občas stačí jen malá změna, zvýraznění, změna barvy vlasů, nebo jiný účes. A nemalý podíl pak má i výběr toho správného outfitu, toho, co Vám sedne tak, že zdůrazní Vaše přednosti a naopak, Vaše nedostatky upozadí.

Já věřím tomu, že naprosto každá žena krásná být může – a pokud právě ona neví, jak na to, není lepší způsob, než se svěřit do rukou profesionálů a odborníků – právě na ten náš ženský půvab:) 

A takovou proměnu, v krásnou, sebevědomou a neodaletelnou bytost, umí zrealizovat a také zachytit skvělá brněnská fotografka Alena Podolníková, ve spolupráci s šikovnou make up artistkou a stylistkou Nelli Vaněčkovou.

Tuto jedinečnou proměnu jste mohli vyhrát v mé soutěži i tady, na blogu – zvítězila paní Jana – a já mám dnes pro Vás malé ohlédnutí, jak proměna probíhala.

4v6b5506

Paní Jana, která je na mateřské dovolené, je sportovní typ a sama nemá ráda výrazné barvy.
Očima fotografky Aleny a vizážistky Nelli: „Jana má jemné vlasy, prořídlá ofina jí příliš nelichotila – proto se zvolil takový účes, který naopak Janě více zvýraznil milý a hezký obličej.“

4v6b5509

V ohledu postavy má Jana útlá ramena a širší boky, proto i vybrané oblečení a pózy na fotkách musí opticky postavu vyrovnat.

6

V oblékání Jana preferuje jednoduchý styl, nenosí šperky, doplňky, tedy, kromě náramků:)

Make up Nelli zvolila přirozený, zvýraznila oči a rty, vlasům dodala objem a vytvořila měkké vlny.

4v6b5543

Jana si dle vlastních slov proměnu užila a hodnotí: „Ještě jednou veliké díky za dnešek, pro mě to byl opravdu nevšední zážitek, užila jsem si to moc!“

16326857_1621505557863279_860898730_o

A jak ve výsledku proměna dopadla? Podívejte se na fotky – myslím, že naprosto dokonale!

4v6b5592

4v6b5677

prom

Rádi byste takovou proměnu zažili také? Fotografka Alena Podolníková spolu s Nelli právě focení proměn nabízí – mrkněte na web Aleny, viz odkaz níže, kde se dozvíte víc.:)

A mimochodem – proměnu je možné formou poukazu darovat – také jako dárek. Super tip, kterým zaručeně potěšíte!:)

ODKAZ: ALENA PODOLNÍKOVÁ / web