Inspirace z obchodu IvaDekor

Po delší době mám pro vás opět inspiraci z mého oblíbeného obchůdku IvaDekor – v Brně ho najdete na Horově ulici 16. Tento obchod nabízí opravdu nádherné bytové doplňky, dekorace, vonné svíčky, doplňky do kuchyně… A pořídíte zde i milé dárky, pro kohokoliv. O aktuální nabídce mnoha úžasných věcí, které udělají radost, se přesvědčíte v následujícím článku se spoustou fotek. 

Já vás o sortimentu z obchodu IvaDekor pravidelně informuji i na svém blogu, ať máte přehled, co zde aktuálně najdete. A že je tu vždy tolik zajímavých novinek! Majitelka, paní Iva, neustále vybírá zboží, které by vás mohlo oslovit a věřte, mnohé z nabízených věcí jinde v Brně nenajdete!

Třeba tyto kouzelné dětské stoličky z masivu – z teakového thajského dřeva! Možná si je budete ze sortimentu obchodu IvaDekor pamatovat z dřívější doby, pak stoličky dlouho nebyly…

Nyní jsou opět v nabídce, v celé řadě kouzelných designů! Jednoznačným favoritem je prý „spící kočička“…

…mně se moc líbí ovečka, tygřík, pro kluky je super volbou traktor!

Stoličky jsou velmi kvalitní, pevné, mají vysokou nosnost, určitě s nimi budete spokojení!

V obchodě IvaDekor je pak aktuálně i široký výběr měkoučkých dek a polštářů!

Moje oblíbené zboží zde jsou i plastové skleničky na prosecco s nápisy a obecně veškeré zboží z recyklovatelného plastu od německé značky Koziol. Tyto věci mají styl! A super desing k tomu. :)

Pokud máte rádi klasické skleněné, nebo keramické nádobí – najdete zde krásný český porcelán, hrníčky – i v klasické podobě, jako možná znáte od svých babiček.

V obchůdku IvaDekor pořídíte i krásné dekorace domů – nejrůznější figurky, postavičky…

Kouzelné jsou i umělé květiny – hortenzie!

Pořídíte zde pak i různé dekorace do exteriérů – keramické datly, novinkou jsou houby – smrž – dají se zapíchnout do květináčů, truhlíků, na zahradu…

Nádherné jsou i kované dekorace – opět můžete využít i pro venek.

V sortimentu pak nechybí i vyloženě podzimně laděné zboží – dýně, podzimní zvířátka coby postavičky…

Mimo to, nakoupíte tu i drobnosti, svíčky, kosmetiku, skvělé jsou třeba i kvalitní nože od německé značky, nyní dostupné i ve více typech!

Zajděte se do obchůdku IvaDekor podívat, určitě tu objevíte něco hezkého… ;)

Obchod IvaDekor najdete v Brně na ulici Horova 16.

IvaDekor ovšem provozuje i eshop – viz odkaz níže.

ODKAZ: IVADEKOR / web, eshop
ODKAZ: IVADEKOR / facebook

ODKAZ: IVADEKOR / instagram