Inspirace z butiku Amande!

O butiku Amande vám píšu moc ráda.:) Proč? Je to jeden z mých nejoblíbenějších obchodů s módu v Brně! Tady se totiž rozhodně dá vybrat – originální a zajímavé věci, na které jinde jen tak nenarazíte. A právě teď tu mají fakt boží novinky? Jaké? Čtěte dál! ;)
Stylově je nabídka butiku Amande přesně podle mého gusta. Originální, zajímavá, v některých případech i lehce extravagantní, nadčasová, sledující i aktuální módní trendy. Zuzka, majitelka butiku, jezdí věci vybírat osobně do Itálie a já musím uznat, že má fakt super vkus. :) Vždycky doveze něco, co i já opravdu “nutně potřebuju”.:)
A co tu teď právě najdete? Jednak tu stále pokračují slevy – měsíc leden je ve znamení slev snad všude – a slevy najdete taky v butiku Amande, a to až do výše 70%, což se na cenách teda rozhodně projeví. A pořídit si takovou radost doslova “jen za pusu”, to udělá radost o to větší, co? :)
Kromě věcí ve slevách tu jsou i krásný novinky! A jako vždy, tak i tentokrát jsme se Zuzkou několik outfiů sestavily, ať máte inspiraci – té totitž nikdy není dost. ;)
Najdete tu aktuálně pre-kolekci jaro – lehčí bundy, saka, svetříky, mikiny, trička, teplákové kalhoty…
…a také, dokonale padnoucí džíny! Opravdu, ty tady mají fakt úžasný.
V butiku Amande pořídíte módu od celé řady skvělých a známých italských brandů, které se těší v módní branži všeobecné oblibě. Jaké značky to jsou?
Džíny jsou od značek Sexy woman, Maryley a Please. Skvělá je také značka Roberta Biagi – to jsou elegantnější a luxusní záležitost. Dále tu mají brandy Alta Tensione, nebo Any Case…
Nově je v Amande také oblíbená italská značka PLEASE!
A pozor – kromě oblečení tu koupíte fakt dokonalý botičky – tenisky, ve kterých budete na ulici za hvězdu! ;) Tak krásný v Brně jinde nenajdete, já si je doslova zamilovala. Přesně ta lehká výstřednost, které se nebojte, naopak, podtrhne jedinečnost vaší osobnosti. Koneckonců, také, jako móda z Amande. ;)
 

Prohlédněte si spoustu aktuálních fotek z Amande Fashion Store také ve fotogalerii ;)

Fashion Store Amande najdete na Minské 55.

ODKAZ: AMANDE / facebook