Carpisa, to nejsou jen kabelky!

Obchod Carpisa v brněnské Olympii je známý hlavně svými kabelkami, ale víte, že se tam dají koupit ještě další praktické doplňky a vychytávky?

Tak třeba takové šperkovnice. Každý si asi představí šperkovnici svých babiček, ale tu tady nehledejte. Najdete tu úžasné kousky v krásných designech a sadách. Udržet šperky v nějakém pořádku, to dá velkou práci, obzvlášť pokud jich máte hodně, tak, jako my.:) To už se Vám určitě také stalo, že jste hledaly třeba druhou náušnici a bez úspěchu:) No a právě taková krásná šperkovnice Vám pomůže udržet si šperky pohromadě a v pořádku.

image image

A kosmetické taštičky, těch je v obchodě Carpisa v Olympii opravdu hodně. Teď nově jsou v nabídce praktické, plastové, průhledné taštičky, které jsou super zrovna na léto. Můžete si je vzít klidně s sebou na pláž a dát do nich třeba opalovací krém. To Vám zajistí, že ho nenajdete rozpatlaný po celé tašce.

image

image image

Kosmetické kufříky jsou praktické pro Vaše cestování, já si ho bez něj nedokážu představit, a to už několik let. Je to pro mě jednoznačně „must have“ doplněk. Tak jak si do kufříku kosmetiku zabalíte, tak ji tam najdete. Nic se Vám nevylije. V obchodě Carpisa najdete krásné – třeba zlaté s puntíky.

image

Další nezbytností jsou manikúry. Tady najdete manikúry s nápadem – buď coby balení v jablíčku, což může být i skvělý dárek – nebo manikúry cestovní, které nezaberou skoro žádné místo a můžete je s sebou vzít kamkoliv.

image

image

Pro svůj mobil si tu můžete pořídit praktické pouzdro dohromady i s peněženkou a zrcátkem. Určitě ocení holky!

image

image

A ty klíčenky! Sice jsou trošku větší, ale s nimi Vaše klíče určitě neztratíte! Výběr z několika druhů a teď na léto jsou krásně barevné, tak neváhejte!:)

image image image

ODKAZ: CARPISA OLYMPIA/FACEBOOK
ODKAZ: CARPISA/WEB