Bryan Adams míří do Brna!

Jeden z nejlepších rockových umělců na světě se vrací do České republiky, tentokrát se však fanouškům představí v rámci koncertu pod širým nebem, na brněnském Velodromu, a to uz 18. června!!!

Pověst jednoho z nej rockových zpěváků na světě Bryan Adams získal především díky nezapomenutelným koncertům, kterých za rok odehraje kolem 120. Na šesti kontinentech koncertuje již více než tři desítky let. Chybět nemůžou hity jako Summer of 69, Run to you, Somebody apod.

adams1

Kanaďan Bryan Adams patří mezi nejvýraznější zpěváky a skladatele populární hudby osmdesátých a devadesátých let. Neformálně oblečen do modrých džínsů a bílého trička, s elektrickou kytarou v ruce prezentující poprockové skladby, si získal oblibu fanoušků po celé zeměkouli. Bryan má na svém kontě celou řadu alb ověnčených multiplatinovým prodejem. Skladby z jeho pera se objevily nejenom na předních příčkách hitparád, ale zazněly i v několika fi lmových klasikách. (převzato ze serveru www.zazabavou.cz)

adams2

Výběr toho nejlepšího představí Bryan Adams se svou doprovodnou kapelou i na svém červnovém koncertě na brněnském Velodromu. 

Vstupenky zde: Bryan Adams / 18.6. / Velodrom – Brno