Beauty review – vychytávky od Benefitu!

Dnešní kosmetickou recenzi věnuji jen jedné, jediné značce, která si to ovšem naprosto zaslouží – a oprávněně. Nabízí totiž tak perfektní produkty, které jsou opravdu geniální, kvalitní a z vlastní zkušenosti můžu potvrdit, že i účinné. BENEFIT!

Právě tento kosmetický label a jeho „vychytávky“ dnes tvoří naprostý základ všem mých dekorativních produktů. A neustále si pořizuji další, protože jsou prostě dobré. Vlastně se mi ještě nestalo, že bych o něčem od Benefitu mohla říct, že je bez efektu.

V tomto článku Vám chci představit 5 produktů, které od Benefitu používám a které jsou – řekněme lehce netradiční. Jde totiž o takové věci, se kterými se na poli líčení běžně nesetkáváte. Zapomeňte tedy na „nudnou klasiku“ ala make up, stíny, řasenka, nebo rtěnka. Toto jsou totiž věci, o kterých jste – možná – neměli tušení – že vůbec existují. Takže seznamte se – tady jsou:

Photo 28.10.15 19 55 41

Tyto produkty jsou opravdu inovativní a dokáží Vám pomoci k vykouzlení bezchybného looku. Konkrétně – jedná se rozjasňovač Watt’s Up, bázi pod řasenku They’re Real!, rozjasňovač pod oči s liftingovým efektem Ooh la lift, první BB krém určený na oční víčko Air Patrol a zmatňující tyčinku The POREfessional License to Blot!

Photo 28.10.15 19 56 38

Představím Vám je ale pěkně každý zvlášť – začnu zázračným rozjasňovačem Watt’s Up!

Právě tato věcička s obrázkem žárovky na obalu dokáže Vaši tvář neuvěřitelně rozsvítit a dodá jí krásný, zdravý tón. Má neutrální barvu a dá se skvěle aplikovat v podstatě na jakýkoliv make up, není dokonce problém nanášet ji i na pudr. Dané místo se pak dokonale prozáří, projasní.

Photo 28.10.15 19 58 23

Watt’s Up je ve formě tuhé tyčinky, kterou si můžete vysunout vyrolováním. Aplikace je tedy velmi snadná – stačí lehce potřít požadované místo – aplikuje se obvykle na spánky a lícní kosti. Pak stačí rozetřít – k tomu poslouží houbička, která je na druhé straně tyčinky. Můžete ovšem rozetřít také prsty, tak to obvykle dělám i já. Geniální věc, kterou je rozhodně fajn ve své „beauty výbavičce“ mít:)

Photo 28.10.15 19 58 44

Jdeme dál, báze pod řasenku They’re Real! Je to vlastně taková „sestřička“ řasenky They’re Real, o které jste už asi určitě slyšeli. Je totiž skvělá a je to vůbec nejprodávanější věc od Benefitu.

Photo 28.10.15 19 59 14

S touto věcí jsem se seznámila vlastně až díky Benefitu – nikdy dřív jsem o „bázi“ pod řasenku neslyšela. Je to vlastně lehká, tmavě hnědá řasenka, která Vám už sama o sobě řasy hezky oddělí a zvýrazní. Vy pak můžete, ale nemusíte aplikovat svou obvyklou řasenku. Ovšem – pokud si řasenku nanesete, je efekt mnohem lepší, než bez této báze. Opět zajímavé a stojí za vyzkoušení:) Aplikátor je gumový a pružný, dobře se s ním pracuje:)

Photo 28.10.15 19 59 38

Je na řadě věc, kterou jsem si vyloženě zamilovala – rozjasňovač pod oči s liftingovým efektem – Ooh la lift! Právě oči jsou na mém obličeji partií, která mě „nejvíc štve“. Jo, kruhy pod očima, vrásky…přesně to mi fakt vadí. Takže ocením jakoukoliv věc, která mi dané negativní projevy dokáže pomoci potlačit.

Photo 28.10.15 19 57 04

Ooh la lift připomíná na první pohled lesk na rty – a to jak barvou, tak aplikátorem. Pozor – jde ale o produkt určený na oči, respektive, pod oči. Stačí nanést malé množství na oční víčko, lehce vetřít, nebo vklepat prsty. Není problém opět aplikovat na make up, nebo na pudr. Ooh la lift Vaše oči krásně prozáří a projasní, navíc eliminuje vrásky. Aplikátor je stejný, jako znáte u zmiňovaného lesku na rty – malá „houbička“:)

Photo 28.10.15 19 57 24

Air Patrol. Další geniální vychytávka od Benefitu. Už jste slyšeli o prvním BB krému určeném pouze na oči? Seznamte se! Air Patrol je totiž krém, který aplikujete pouze na oční víčko – které má za úkol barevně sjednotit, projasnit a „podrží“ Vám také oční stín. Vyzkoušela jsem a jsem přímo nadšená!

Photo 28.10.15 19 59 56

Naprosto senzační je taky aplikátor – s tak zajímavým jsem se vlastně ještě nikdy nesetkala. Je vyrobený z paměťové pěny, je velmi jemný, hladký… Nanášení provádíte tak, že si otočením spodní části produktu aplikujete krém do pěnové „houbičky“, kterou si pak tuto zázračnou věc rozetřete po víčku:)

Photo 28.10.15 20 00 12

A na závěr – nový přírůstek do rodinky zmatňujících kamarádů – The POREfessional License to blot. Jedná se vlastně o jakýsi „zmizík“ lesku na obličeji. A pozor – není to pudr! Jde o tyčinku, kterou si lehce přetřete obličej, který okamžitě získá matný look. Zní to až neuvěřitelně, co?:)

Photo 28.10.15 19 57 45

Pokud totiž nemusíte pudry (a já je fakt nemám ráda), ovšem ani lesk na obličeji Vás moc nebere, toto je ideální produkt právě pro Vás. Stačí přetřít obličej a je vystaráno. Nemusíte se bát, že tyčinka Vám setře i Váš make up – ten se ani nehne:) Řekla bych, že skoro zázrak, ale fungující zázrak!

Photo 28.10.15 19 58 04

ODKAZ: BENEFIT COSMETICS CZECH REPUBLIC

Produkty Benefit koupíte v parfumerii Sephora (v Brně v Olympii).

ODKAZ: PARFUMERIE SEPHORA/web
ODKAZ: PARFUMERIE SEPHORA/facebook