Beauty review: novinky od značky NUXE!

Na tuto kosmetickou recenzi jsem se obzvláště těšila:) Představím Vám v ní totiž tři nové produkty od značky NUXE, kterou miluji opravdu už dlouho! 

Nuxe je právě tím kosmetickým brandem, v jehož případě mi všechny produkty vyloženě „sedly“. S celou řadou z nich mám své osobní zkušenosti – a bez výjimky pozitivní. Miluji suchý olej Huile Prodigieuse, medovou řadu, hlavně krém na ruce, matný balzámek na rty, fluid  Nuxellence, vynikající je i hydratační řada a naprosto boží je parfém – právě tu vůni na značce Nuxe tolik zbožňuji.

Kdykoliv se v Brně stavím do Chytré lékárny, kde prodávají širokou nabídku produktů této značky, vždy obhlížím, zda nejsou nějaké novinky:)

A právě o třech nových produktech, které jsem měla možnost vyzkoušet, bych Vám ráda napsala také dnes. Tady jsou moje postřehy!

Photo 04.05.16 12 16 03

 

NUXE – HYDRATAČNÍ MLÉČNÝ OLEJ DO VLASŮ

Novinka pro letní péči o vlasy. Jsou to právě vlasy, které v létě dostávají poměrně dost zabrat. Jsou vystavované slunečnímu záření, často je namáčíme – a chlor i mořská sůl jim také moc neprospívají. Proto je fajn najít si nějakou vhodnou ochranu.

Photo 04.05.16 12 16 12

Právě takový je nový mléčný olej pro vlasy od značky NUXE. Je ideální používat ho po dobu opalování – nastříkáte na suché, nebo mokré vlasy. Olej vlasy vyživuje, hydratuje, chrání proti vysoušení a dalšímu poškození. Zároveň chrání barvu vlasů.

Photo 04.05.16 12 16 27

Olej je velmi jemný, krémový, mléčně zabarvený, konzistence a textura ovšem není nijak hutná. Vůně je absolutně dokonalá, mandlová, opravdu skvělá.

I když se jedná o olej, vlasy nejsou po použití přiliš mastné, nebo zplihlé. Produkt je sice mastnější, ale ne moc, rozhodně se nejedná o těžký olej, jak si možná představujete. Moje vlasy jsou samy o sobě hodně jemné a mají větší tendenci se mastit, takže opravdu ideální po použití večer vlasy umýt. Více vhodný pak pro všechny z Vás, kdo máte hodně suché, nepoddajné vlasy.

Olej vlasy kromě jejich ochrany před slunečním zářením, solí a chlorem, ještě dokonale provoní:)

 

NUXE ŠAMPON PO OPALOVÁNÍ NA VLASY A TĚLO

Druhý produkt patří také do letních novinek – je určený péči po opalování, a to jak o vlasy, tak o tělo. Ideální na letní dovolenou, kdy Vaše pokožka dostává od soli i písku zabrat.

Šampon má velmi jemnou, gelovou, čirou konzistenci, je příjemný, při sprchování se krásné roztírá a vytváří jemnou pěnu. Opět naprosto božsky voní – v podstatě stejně, jako sprej pro použití do vlasů.

Photo 04.05.16 12 16 55

Po použití zůstene pokožka i vlasy krásně provoněné, kůže je hebká, jemná a hezky hydratovaná.

Photo 04.05.16 12 16 59

 

NUXE BODY – RELAXAČNÍ TĚLOVÁ VŮNĚ

Tak na tento produkt jsem byla opravdu hodně zvědavá, protože jak jsem uvedla výše, vůně od značky Nuxe opravdu přímo miluji:) A i tato vůně si mě okamžitě získala, je skvělá!

Photo 04.05.16 12 16 38

Ve srovnání se zmiňovaným parfémem Nuxe (který značka uvedla na trh loni), je tato vůně lehčí, jemnější, více květinová a svěží. Opět ideální na léto.

Vůně ve mně evokuje kytici krásně vonících květin. Nejedná se přitom o nijak sladkou vůni, naopak, vůně je více svěží, rozhodně ne nijak těžká.

Photo 04.05.16 12 16 44

Opět skvělá volba pro letní dovolené, kdy oceníte tyto lehčí, tělové vůně. Za mě opět vynikající produkt, který opět potvrdil to, že značku Nuxe stále považuji za můj nejvíc oblíbený kosmetický brand. A já věřím, že takových, kdo značce Nuxe fandíte, je mezi Vámi opravdu mnoho:)

ODKAZ: NUXE/facebook

ODKAZ: LÉKÁRNY NUXE