Beauty review – nové sérum MATIS!

Mám pro Vás další kosmetickou recenzi a tentokrát Vám v ní představím jeden jediný produkt. Ovšem tak výjimečný a jedinečný, že si to rozhodně zaslouží! Fundamental Nourishing Serum od značky MATIS Paris!

MATIS Paris – tak tento kosmetický brand rozhodně stojí za to, abyste o něm věděly a abyste ho, milé dámy, určitě braly vážně. Nabízí totiž opravdu skvělé produkty pro péči o pleť, které jsou velmi účinné. Díky jedinečným přípravkům na přírodní bázi, speciálnímu protokolu, technikám a metodám kosmetických ošetření, udává značka vysoký salonní standard po celém světě. Jednou z hlavních hodnot značky je neustálá komunikace s klienty. S její pomocí dovede MATIS Paris vyhovět všem potřebám a požadavkům jakéhokoliv typu pleti v jakémkoliv věku.

MATIS Paris tedy nabízí širokou škálu produktů pro potřeby všech typů pletí a dokáže adekvátní cestou řešit nejrůznější problémy, které Vás a Vaši pokožku trápí. Ať už to jsou vrásky, povadlé kontury, nedostatečná hydratace, či nejrůznější nedokonalosti pleti – na všechno toto má MATIS Paris své řešení. A to řešení, které je skutečně účinné.:)

Já sama jsem od této značky otestovala už několik produktů – a všechny byly opravdu skvělé. Nyní se mi dostala do rukou novinka – sérum Fundamental Nourishing, které nabízí optimální vyživení pro Vaši pleť zároveň s cílem ji udržet mladou. A to si přece přejeme všechny, že?:)

Photo 30.09.15 10 51 51
Já jsem se o tzv. anti age kosmetiku začala intenzivně zajímat po 30. narozeninách:) Zkrátka, realita je taková, že mládí bude pomalu, ale jistě pryč, o čemž mě utvrzuje i pohled do zrcadla, kdy vidím první vrásky. Tudíž volba správné kosmetiky, která mi pomůže udržet si mladistvý vzhled, je už určitě aktuální.

Zpátky ale k tomuto zázračnému séru. Tajemství jeho účinku tkví v obsahu dvou velmi účinných látek, kterými jsou:

– extrakt z purpurové orchideje – má díky obsahu polysacharidů a arabské gumy výrazné zpevňující a zjemňující účinky a díky antioxidačním polyfenolům chrání pleť před volnými radikály.
– extrakt z brusinek – brusinky jsou bohaté na polyfenoly a flavonoidy, které vyplňují pokožku a mají výrazný antioxidační a protizánětlivý účinek.

Photo 30.09.15 10 52 24

Sérum má velmi příjemnou texturu – naprosto sametovou, jemnou a hebkou. Tento pocit budete mít i ze svého obličeje, hned, jak si sérum aplikujete. Má i velmi příjemnou vůni, kterou znám i z ostatních produktů MATIS:) Vůně je opět lehoučká, nevtíravá…

Sérum pleť dobře absorbuje, není hutné, řekla bych, že se jedná téměř o fluid. Proto těm, kdo mají mastnější typ pleti určitě postačí i samotné – bez nutnosti přidávat běžný krém. Moje pleť je nyní na podzim i v zimě spíše sušší, proto používám opravdu jen jako sérum, pod můj krém.

Photo 30.09.15 10 52 56

Cílem tohoto produktu je dokonale pleť vyživit, dodat ji všechny potřebné látky a zároveň zamezit projevům stárnutí. Já sama jsem už asi po týdnu používání vnímala mnohem vypnutější a pevnější pleť, která působila hezky – svěže, projasněně a evidentntě vyživeně.

Rozhodně skvělá volba pro ty z nás, kdo chtějí maximální vyživení pro svoji pleť a zároveň anti age účinek.

Kosmetiku MATIS Paris zakoupíte v parfumeriích FAnn, nebo na eshopu – odkaz níže.

ODKAZ: E-SHOP/FANN
ODKAZ: MATIS PARIS/WEB