Zimní kolekce pro dětičky v obchůdku Original Marines!

Po delší době opět módní inspirace pro maminky a hlavně, dětičky! Mám pro vás veliký fotoreport krásných věcí, které aktuálně najdete v mém oblíbeném obchůdku s dětským oblečením, v Original Marines v Galerii Vaňkovka! A pozor, na vše je tu sleva 10%! Co tu můžete pořídit? Je toho spoustu – mrkněte v mém následujícím článku!

V obchůdku Original Marines v Galerii Vaňkovka je teď aktuálně opravdu přímo neskutečný výběr! Tak pestrá nabídka tu snad ještě nikdy nebyla, oblečete tu dětičky jakéhokoliv věku doslova od hlavy až po paty.

Ty nejzajímavější kousky jsem vám zde opět nafotila pro inspiraci, ať máte přehled – a věřím, že se vám ty krásné věci budou také líbit!

Italská značka Original Marines nabízí krásnou módu pro kluky i holčičky, a to od narození až do velkých velikostí. Najdete tu roztomilé věci pro miminka, opravdu dokonalé kousky pro batolata a samozřejme i pro starší děti.

Kromě oblečení tu pak pořídíte i celou řadu nutných doplňků – nyní hlavně čepičky, šátky a šály, tunely na krk, rukavice…

…a samozřejmě i dětské spodní prádlo, košilky, nebo roztomilá pyžamka!

Moc krásné jsou pak i nejrůznější batůžky, v designu s pohádkovými postavičkami pro menší děti, nebo moderní, jednobarevné, pro děti starší.

Menší děti tu asi nejvíc ocení oblečení právě v designu oblíbených pohádek! Pro kluky mě zaujala řada s Kačerem Donaldem – v rámci té tu mají krásné mikiny, trička, tepláčky – spoustu druhů, barev, můžete si tu vybrat v tomto stylu i celý komplet.

Pro kluky pak skvěle vypadá i řada s designem Star Wars! Takové oblečení potěší určitě i starší kluky. Super je třeba mikina s kapucí, která se dá kompletně zapnout přes celou hlavu – taková mikina je vlastně i něco, jako „kostým“ – z kluka se rázem stane obávaný „Stormtrooper“!

Pro hočičky tu pak najdete moc hezké oblečení s postavičkou Minnie…

… a nebo v designu pohádky Frozen, s postavičkami Elzy a Anny. Věřím, že takové oblečení malé holčičky rozhodně doslova nadchne!

Moc hezké tu mají pro holčičky i šatičky a sukně pro slavnostní příležitosti – třeba právě na Štědrý den tu pořídíte dokonalý outfit! ;)

Mimochodem – krásné oblečení pro děti z obchůdku Original Marines může být i skvělým tipem na vánoční dáreček, kterým – zvláště holčičky – rozhodně uděláte radost! ;)

Jak se vám aktuální kolekce v Original Marines líbí? Za mě rozhodně veliká paráda! :)

Na spoustu fotek z aktuální nabídky obchůdku Original Marines mrkněte také do fotogalerie. ;)

Obchod Original Marines najdete v Brně v Galerii Vaňkovka.

ODKAZ: ORIGINAL MARINES / facebook
ODKAZ: ORIGINAL MARINES / web

ODKAZ: ORIGINAL MARINES / instagram