Potěšte své smysly!

Nedávno jsem narazila na velmi zajímavou záležitost, o které Vám musím napsat. Jde o přístroj, který je v  mnoha ohledech naprosto jedinečný! Nejen totiž, že skvěle vypadá a Vy jej můžete použít jako designový doplněk Vašeho domova, ale má také funkce, které potěší Vaše smysly!

Na blogu jsem Vám před nějakým časem představila brněnský obchůdek a značku ARIA PURA, která nabízí bytové vůně, difuzéry a další sortiment, který Vám dokonale provoní Váš domov – ale nejen ten – vůni, kterou si zamilujete, můžete „potkávat“ třeba i ve svém autě, v šatní skříni, nebo kabelce. Zkrátka, ARIA PURA Vám dokonale provoní svět kolem Vás a věřte, krásná a správně zvolená vůně Vám dokáže – třeba zpříjemnit den a Vaši náladu. Mimochodem přečtěte si víc na blogu – ZDE.

Já osobně vůně miluji a jsem si jistá, že vůně dokáže navodit opravdu velmi příjemnou atmosféru. Sama si uvědomuji, že když přijdu někam, kde to „hezky voní“ – cítím se mnohem lépe.
I doma používám difuzéry – které jsou dalším doplňkem, designovým kouskem, kterým si ozdobíte Váš interiér. Difuzéry právě v obchodě ARIA PURA můžete vybírat z mnoha designů, barev, typů…zkrátka, určitě si zde vyberete!

48037_10152967595100107_848310536_n
Na výběr máte také mnoho vůní – já například teď v zimě inklinuji k hřejivým vůním, jako je skořice, kořeněné vůně, naopak v létě si užívám ty svěží – miluji třeba lemon grass!

Zkrátka – pokud toužíte po tom, aby Vás Vaše oblíbená vůně obklopovala všude – není problém – koupít tu můžete vůně do auta, vůně do kabelky, šatní skříně, aroma a esenciální oleje, katalytické lampy…nebo třeba elektronické aroma přístroje, o kterých Vám dnes chci napsat něco víc. Jsou totiž naprosto dokonalé:)Photo 24.09.15 12 42 24
Moderní obdobu aroma difuzérů představují elektronické aromapřístroje, které jsou napájeny z baterií či přímo ze sítě a Váš prostor provoní pomocí vyměnitelných vonných kapslí. Naprosto dokonalý je – na první pohled – přístroj s názvem „GEORGE“ mající tvar „panáčka“ – figurky, kterou si můžete vybrat z několika barev. Nádherná je zlatá, která je skutečným skvostem a věřím, že může být dominantním designovým prvkem Vašeho interiéru.Photo 24.09.15 12 46 08
GEORGE je tedy designový aroma přístroj pro použití doma či v kanceláři, jehož podobu navrhl italský designér Luca Trazzi. K dostání je v různých barvách, v lesklém provedení, ale i v tzv. soft touch vzhledu, který se vyznačuje sportovně elegantním laděním, s elementy z kartáčované oceli.

Přístroje GEORGE jsou k dostání ve dvou typech – první je opravdu „promakanou“ záležitostí, nesoucí se v duchu „Scent & Sound“ – s integrovaným reproduktorem, který pomocí technologie bluetooth umožní přehrávat vaše oblíbené skladby z mobilního telefonu, či jiného přístroje. Vytvoříte si tak dokonalou atmosféru! Vonné kapsle můžete měnit dle nálady, ročního období …zkrátka, je to jen na Vás!
Photo 24.09.15 12 46 31
Jednodušší verzí je pak přístroj GEORGE bez bluetooth technologie. S tímto panáčkem oživíte svůj interiér, a to nejen barvami, tvary, ale i báječnou vůní!

Photo 24.09.15 12 42 40

Na výběr máte celou řadu vonných kapslí. Ty jsou vyrobeny z čistých esenciálních olejů a tudíž jsou 100 % zdravotně nezávadné.Photo 24.09.15 12 43 18

Ovládání „panáčka“ GEORGE je velmi snadné, stačí si jen vybrat vůni, vložit vonnou kapsli a stisknout tlačítko ON. Intenzitu provonění je možné regulovat, stejně tak jako libovolně střídat vůně; podle nálady, příležitosti nebo ročního období.

george lateral_redPhoto 24.09.15 12 45 34

Nádherné jsou také aroma přístroje SISSI .SISSI je designový aroma přístroj na kapsle inspirovaný pohádkovými příběhy. Originální design byl navržen v dílně světoznámého studia Giovanoni , je inspirován přírodou. Tvar stromu s ptáčkem je líbivým doplňkem nejen do kanceláře, ale i domů.Photo 24.09.15 12 47 30

Sissi pracuje s inovativní technologií od Mr & Mrs, založené na provonění vzduchu vonnými kapslemi. Ptáček sedící na stromě slouží k regulaci uvolnění parfému do prostoru.Photo 24.09.15 12 47 50SISSI_AUB_OPEN

Za zmínku pak rozhodně stojí další přístroj – OTELLO! Elektronický difuzér OTELLO oživí váš domov či kancelář jemnou elegancí italského designu a současně vaše prostředí intenzivně provoní příjemnou vůní díky speciální technologii aroma kapslí Mr&Mrs Fragrance.

pag3
OTELLO je nový elektronický difuzér značky Mr&Mrs Fragrance, pod jehož designem je podepsán Carlo Colombo, jeden z nejvýznamnějších designérů dnešní doby. Tento italský návrhář je proslulý svým nezaměnitelným minimalistickým stylem. Ve svých návrzích propojuje jednoduché, čisté linie spolu s pečlivým zaměřením na detail a na výběr materiálu.

4 OTELLO

Zkrátka – uznejte sami, že tyto přístroje jsou nádherné, výjimečné…a rozhodně potěší Vaše smysly!

Prohlédněte si další, nádherné, elektronické aroma přístroje z obchodu ARIA PURA ve fotogalerii.

V Brně obchod ARIA PURA najdete na Josefské ulici 1, v Praze je pak druhá pobočka na Vinohradské 1595/31.

ODKAZ: ARIA PURA/web
ODKAZ: ARIA PURA/e-shop
ODKAZ: ARIA PURA/facebook