POOL & WINE – skvělé akce v rakouských Therme Laa!

Myslím, že určitě není od věci připomenout si, že kousek od hranic a ne daleko z Brna najdete překrásné termální lázně Therme Laa & Silent Spa, určitě vám je nemusím představovat. Situace k cestování je už mnohem příznivější, jako před několika měsíci, proto – udělejte si výlet, stojí to za to! Navíc, 7. a 21. října se tu konají zajímavé akce „POOL & WINE“, ochutnáte skvělá vína, odpočinete si v teploučkých termálních bazénech, navíc za doprovodu hudby od DJe… Zkrátka, toto musí být naprosto parádní relax! Víc info v následujícím článku…

Rakouské termální lázně Therme Laa – Hotel & Silent Spa jsou už mnoho let velmi oblíbené, a to i mezi lidmi z České republiky, kteří to sem nemají daleko. Tyto lázně najdete jen pár kilometrů od hranic s Rakouskem a z Brna jste tu za chvíli. Takže výlet se do tohoto wellness ráje skutečně vyplatí, můžete si tu užít i celý pohodový den, či i pár dnů – ubytovat se můžete ve zdejším krásném hotelu…

Navíc, situace po období mnoha lockdownů je už opět klidná, cestovat se může (samozřejmě dle aktuálních pravidel, která už nejsou obvykle pro nikoho z nás překážkou…:).

I proto – máme za sebou dlouhé měsíce, které jsme museli trávit hlavně doma, tak si udělejte výlet k našim sousedům do Rakouska, právě do Therme Laa! Určitě budete na tyto chvíle ještě dlouho vzpomínat!

Zdejší termální voda má blahodárné účinky na naše zdraví, přínosem je zde i saunování a co víc, můžete se tu i skvěle najíst, nebo ochutnáte výborná vína!

Ať už sem zavítáte do termálních lázní, či prémiového spa Silent Spa, chybu rozhodně neuděláte. Zdejší prostředí je úchvatné, vládne zde klid a pohoda.

Navíc, jak zmiňuji v úvodu, 7. a 21. 10. zde proběhnou zajímavé akce „POOL & WINE“! O co se jedná?

Během těchto akcí zažijete vskutku dokonalý relax ve zdejší příjemné termální vodě a navíc, součástí je i neomezená ochutnávka dolnorakouských vín přímo v bazénu! To zní skvěle, že?

Celou tuto akci bude hrát i chill-out hudbu oblíbený vídeňský DJ Nima, pohodová atmosféra tedy přímo zaručena!

Během pošmourných podzimních dnů se právě tato akce jeví jako naprosto perfektní program! Domluvte se s partnerem, kamarádkou, nebo skupinkou přátel a zarezervujte si vstupenku včas!

Více info a rezervace vstupenek zde.

V ceně vstupenky je vstup do termálních lázní od 17. hodiny, neomezená ochutnávka vín přímo v bazénu, DJ beats.

Právě večery tu mají opravdu dokonalé kouzlo – zapadající slunce, teplé bazény, ze kterých stoupá pára, hra jemného světla… Večery jsou skvělou příležitostí si to zde užít snad ještě víc!

Tak co říkáte, termální lázně v Laa jsou tím pravým místem, kde nyní zažijete pohodu, klid, odpočinete si zde a naberete sílu pro další dny… Stojí za to sem zajet!

ODKAZ: THERME LAA – HOTEL & SILENT SPA / web
ODKAZ: THERME LAA – HOTEL & SILENT SPA / facebook
ODKAZ: THERME LAA – HOTEL & SILENT SPA / instagram