Sushi v centru na zahrádce? V MORI no problem ;)

Jakožto velký milovník veškerých exotických jídel, zcela upřímně prohlašuji, že to NEJ sushi, japonské a korejské speciality, má jednoznačně nová restaurace MORI na České. Kdo tu už byl – a ochutnal – mi dá jistě za pravdu. A kdo ještě nebyl – přichází fakt o hodně. Tady je to totiž opravdový „food porn“, jak se říká… :))) MORI má na mém blogu zkrátka své opodstatněné místo – a proto Vám chci o ní napsat i dnes. Je tu totiž jedna super letní novinka, která si zaslouží pozornost. Jaká? Přece letní zahrádka!

Není nad to trávit letní dny a hlavně, večery, hezky venku. Třeba právě na večeři, s partnerem, nebo partou přátel. Ideálně tedy – na zahrádce! V Brně jich je teď spousta, tak je fakt z čeho vybírat. Ale jedna zahrádka za návštěvu rozhodně stojí. Je to právě ta, kterou máme pár dnů nově otevřenou u restaurace MORI.

Díky skvělé poloze restaurace MORI jste zde opravdu v centru dění. Na ulici Česká to žije, a to i večer, je tu moc fajn atmosféra, jak jsem si měla možnost sama už několikrát ověřit. Zahrádka restaurace MORI je tak skvělým tipem – na místo, kde strávit letní oběd, nebo třeba večeři.

A co Vám budu povídat – jídlo je tady skutečný zážitek. Nejen gurmánský, ale i vizuální, protože tak božský „food styling“, ten se rozhodně jen tak někde nevidí. Pokaždé se tu na jídlo vyloženě těším, protože to, jak vypadá na talíři, je doslova pastvou pro oči.

V MORI ochutnáte nejen vynikající sushi (i moderní „fusion“ pojetí, se kterým se v jiných restauracích nesetkáte), ale i další japonské speciality, třeba teplá jídla, která jsou i pro mnohé velké znalce exotických chutí novinkou.

V nabídce jídelního lístku má své zastoupení i korejská kuchyně, která je jiná, než japonská a opět, velice specifická. Doporučuji vyzkoušet, mě si právě korejská jídla moc získala.

Na zahrádce si můžete vychutnat i obědová menu, která jsou opět vynikající, nebo třeba letní drink – v MORI si připravují i své domácí limonády, nebo koktejly.

Za mě zkrátka MORI a nyní i zahrádka – opravdu „the best“ restaurace v centru. Stojí za návštěvu, uvidíte, že nebudete litovat… ;)

Restauraci MORI najdete v centru Brna, na České 142/29.

ODKAZ: MORI RESTAURANT & LOUNGE / facebook
ODKAZ: MORI / web