Skvělá soutěž s Hitrádiem CITY -„Oblékáme Brno za…500.000,- Zapojte se i Vy ;)

Brněnské Hitrádio City si pro své posluchače připravilo fakt hodně zajímavou soutěž, ve které během května rozdá 100 výhercům poukázky na nákup oblečení, obuvi a doplňků v Urban Store za PŮL MILIONU KORUN! A protože jsem se i já, v rámci mého Cool Brno Blogu, stala součástí tohoto projektu a převzala jsem „módní patronát“, musím Vám o této soutěži napsat víc. Zapojte se taky, stojí to za to! A pozor – soutěž začíná už dnes!

Móda a vše kolem ní je mým velkým koníčkem a nejrůznější módní témata také můžete často sledovat zde, na mém blogu.
A proto jsem neváhala a kývla na nabídku Hitrádia City, stát se módní patronkou soutěže Oblékáme Brno za půl milonu korun!

O co v této soutěži půjde a jak se můžete zapojit také Vy?

Přihlaste sebe se svou kamarádkou, nebo parťáka do hry a poslouchejte Hitrádio City. Pokud Vám moderátoři zavolají a budete oba/obě vědět, co právě dohrálo za song, půjdete na soukromý Nightshopping, kde si nejen skvěle nakoupíte, ale taky se pobavíte.

Každý z výherců dostanete voucher na nákup oblečení, obuvi a doplňků v rámci závěrečného Nightshoppingu v prodejně Urban Store v hodnotě 5000 Kč.

100 posluchaček a posluchačů Hitrádia City čeká 1.6.2017 neobyčejný nákupní večírek se skvělým programem, kdy jen pro ně bude večer otevřená prodejna Urban Store a připraven super program.

Právě na tomto Nightshoppingu se na Vás budu těšit také já, kdy zde budu plnit roli stylisty a módního poradce – všichni výherci se budou moci na mě obrátit s dotazy ohledně výběru toho pravého a správného oblečení, pomohu kombinovat jednotlivé módní kousky, prozradím, co je aktuálně v módě IN a naopak, jaké nadčasové kousky by neměly chybět v šatníku každého z nás.

Myslím, že v oblasti módy už mám nějaké zkušenosti – dokonce nabízím i asistované nákupy, kdy lidem přímo v obchodech pomáhám s výběrem oblečení. Věřím tedy, že výhercům poradím, pomůžu a celkově jim zde nákupy zpříjemním.:)

Na Nightshoppingu se dále můžete těšit na:

  • moderátory a DJ Hitrádia City
  • welcome drink
  • občerstvení
  • vizážisku a kosmetické poradenství Mary Kay
  • fotokoutek
  • módní blogerku Michaelu Salačovou a Cool Brno Blog
  • květinu od Carmen Flora
  • drobné dárkyTakže – hurááá do toho a zapojete se do soutěže! Už se moc na všechny výherce těším…;)

Zapojit do soutěže se můžete na stránkách Hitrádia City – ZDE.

ODKAZ: HITRÁDIO CITY / web
ODKAZ: HITRÁDIO CITY / facebook