Shopping tipy z Campus Square Brno

Je tady léto se vším všudy! Máte radost? Já rozhodně velkou! :) A i moje dnešní inspirace z nákupního centra Campus Square Brno bude plná letních tipů – je tady mnoho novinek, nové stánky, božská zmrzlina a v obchodech spoustu věcí, které se vám budou hodit – třeba na letní dovolenou! Tady je moje reportáž! :)

Léto s sebou přináší spoustu skvělých věcí, o kterých si můžete v zimě nechat leda jen zdát. Zmrzlina (třeba i několikrát denně :), čerstvé ovoce, sezónní zelenina, letní móda – sukýnky, šatičky, božské plavky a plážové doplňky, opálená kůže… A právě i na tyto letní radosti jsem zaměřila svou dnešní reportáž z nákupnícho centra Campus Square Brno. Pozor – je tu několik velmi zajímavých novinek!

OBLÍBENÁ PÉČE NA OPALOVÁNÍ & SAMOOPALOVÁKY v NOTINO
Snědá pokožka, ta přece k létu patří! A pokud se také rádi opalujete, určitě to chce mít i nějaký dobrý přípravek, který vás ochrání před škodlivými vlivy slunečního záření. Já jsem vám pro inspiraci nafotila pár svých osvědčených produktů v obchodě Notino – jsou to věci od značek Nuxe a Avéne. A pokud se sluníčku chcete vyhnout, ale přesto chcete mít opálený look, zkuste dobrý samoopalovák, já už roky nedám dopustit na ty od značky St. Moriz (doporučuji samoopalovací pěnu).

NOVINKY VE ZDRAVÉ VÝŽIVĚ JEN ZDRAVĚ
Zdravá výživa Jen zdravě má rozhodně co nabídnout – z mého pohledu je to jedna z nejlépe zásobených zdravých výživ v Brně. Kromě zdravé výživy tu nyní mají i široký sortiment přírodní kosmetiky a také ekologické čistící prostředky. Čemu tu fandím je bezobalový prodej, týká se nejen potravin, ale právě i kosmetiky a čistících prostředků.

STÁNEK GRAN MORAVIA
Velkou novinkou je pak v Campusu stánek Gran Moravia – najdete ho uvnitř v obchodní pasáži. Značka Gran Moravia se těší všeobecné oblibě – koupíte tu výborné italské sýry, uzeniny a další delikatesy – se zárukou, že všechno bude naprosto vynikající! Za tento stánek v Campusu jsem já osobně moc ráda a věřím, že potěší i vás… :)

STÁNEK SE SEZÓNNÍM OVOCEM A ZELENINOU
Další novinkou je v Campusu pak stánek s pestrou nabídkou sezónního ovoce a zeleniny – najdete ho venku, před hlavním vstupem do obchodní pasáže. Koupíte tu čerstvé jahody, hrášek, třešně, borůvky, maliny, meruňky, salát a další zdravé dobroty.

LETNÍ ÚLOVKY V MARKS & SPENCER
V obchodě Marks & Spencer jsem objevila spoustu krásných letních doplňků, které využijete třeba na dovolenou! Mají tu veliký výběr slaměných klobouků (v různých barvách), krásné jsou i proutěné plážové tašky, které jsou mimochodem velkým módním hitem této sezóny – nosí se i do města, vám mimo dovolenou rozhodně nemusí ležet ve skříni… :)

NOVINKA V TRDLOKAFE
S novinkou přišlo i oblíbené Trdlokafe a pro letní sezónu představili Trdlozmrzlo! O co jde? Jak sám název napovídá, je to zmrzlina v Trdelníku. Trochu kalorická bomba sice, ale jednou za čas se to přece může…:)

LETNÍ KOLEKCE V LEE, WRANGLER & THE NORTH FACE
Pokud máte rádi klasickou denimovou módu, mrkěnte do obchodu Lee, Wrangler & The North Face – je tu hezká a stylová nová kolekce, pro muže i ženy. ;)

ZMRZLINA Z CUKRÁRNY VĚTRNÍK
To nejlepší nakonec! Cukrárna Větrník má nově na venkovní pasáži „zmrzlinové kolo“ s velkou nabídkou zmrzliny – smetanové i sorbetů. Vyzkoušela jsem a musím říct, že je božská! Dokonale našlehaná konzistence a chuťově naprosto bezkonkurenční! Určitě ochutnejte, protože toto rozhodně stojí za to!

Užívejte léta! :)

Spoustu fotek mých dalších postřehů z Campusu si prohlédněte také ve fotogalerii!

ODKAZ: CAMPUS SQUARE BRNO – webfacebook