Shopping tipy z Campus Square Brno

Je tu jarooo! Jupí! Jaro je už cítit a znát doslova na každém kroku – a to i v obchodech! Všude je spoustu novinek, zajímavostí a ty vám také dnes přestavím ve své pravidelné reportáži z nákupního centra Campus Square! Co mě tu zaujalo tentokrát? Je toho opět spoustu!

V Campusu také stále probíhají různé zajímavé akce – tou poslední byla rozhodně krásná a barevná „balónková výstava“, kterou jste mohli vidět ve dvou fázích. Postavičky z balónků, zvířátka, pohádkové bytosti…byly rozmístěné na několika místech v obchodní pasáži a věřím, že hlavně děti měly z takové výstavy radost.

V obchodech už jsou nové jarní kolekce, novinky, které v mnohých případech stojí rozhodně za pozornost. A abyste i vy měli přehled „kde a co“, opět jsem pro vaši inspiraci spoustu zajímavých věcí nafotila – ve svém oblíbeném nákupním centru Campus Square Brno! Co zajímavého jsem ve zdejších obchodech objevila?

ZÁPISNÍKY MOLESKINE V PAPÍRNICTVÍ +
Značku Moleskine vám rozhodně nemusím představovat – tyto diáře a také zápisníky, jsou už přímo legendární! A právě novou kolekci krásných zápisníků Moleskine najdete v Papírnictí +. Mají skvělý design – na výběr je několik motivů. Pro slečny třeba zápisníky v designu „Barbie“, vtipní jsou „Mimoni“, mě nejvíc oslovil „Malý princ“. Tato řada se opravdu povedla!

KOSMETICKÉ NOVINKY V DROGERII TETA
Musím říct, že v drogerii Teta je super velký výběr kosmetiky – z drogerií obecně asi největší. Omrkla jsem tu celou řadu novinek, právě z řady kosmetických vychytávek. Spoustu zajímavých věcí jsem vám vyfotila – pokud máte s něčím takovým zkušenosti, pište, inspirujete ostatní! ;)

KOREJSKÁ ZNAČKA CREMORLAB V PARFUMERII FANN
Věděli jste, že korejská kosmetika je obecně tou světově nejlepší a nejkvalitnější? Opravdu – ty nejlepší kosmetické produkty se často vyrábí právě v Koreji. Vynikající je i značka Cremorlab, která je k dostání v parfumerii Fann. Už jsem měla možnost několik produktů otestovat a jsou opravdu vynikající a ideální i na hodně citlivou pleť. Rozhodně stojí za pozornost!

SPORTOVNÍ BOTY V OBCHODĚ LEE, WRANGLER & THE NORTH FACE
Pokud sháníte hezké a kvalitní sportnovní boty, stavte se v Campusu do obchodu Lee, Wrangler & The North Face. Právě poslední uvedená značka nabízí kromě sportovního oblečení také boty – a musím říct, že jsou opravdu moc pěkné. Navíc, v tomto obchodě často mají i spoustu modelů ve slevách – tak můžete ještě ušetřit… :)

KŠILTOVKY NEW ERA V HERVISU
Značku New Era vám asi rozhodně nemusím představovat – tyto kšiltovky jsou nesmírně populární /až uvidíte jejich logo, určitě budete vědět, kam si je zařadit. Širokou nabídku těchto kšiltovek jsem objevila v Hervisu, kde mají krásné modely pro všechny, dokonce i pro děti – ty budou rozhodně nadšené z motivů se Supermanem, Batmanem, nebo pro holčičky – s Minnie… :)

NOVINKY VE STARBUCKS KAVÁRNĚ
Do kavárny Starbucks chodím ráda – je mi blízká celá filozofie a kultura této značky. Navíc, kromě kávy tu mají vždy i něco navíc a také, vždy spoustu novinek. K těm posledním rozhodně patří kávové kapsle do kávovaru, zajímavé jsou rozhodně i čajové novinky „Tea Latte“ – vyborná je Matcha!

TĚSTOVINY OD VIVOBENE GUSTO
Stánek s těstovinami od Vivobene Gusto patří k mým oblíbeným zastávkám v Campusu. Jejich těstoviny prostě nemají chybu! Jsou čerstvé, připravované přímo před vašima očima, v parmezánovém bochníku a chutnají…božsky! Navíc, teď je venku krásně, tak si můžete na těstovinách pochutnat i venku, třeba na lavičce. Už jste je tu zkusili? :)

Příští měsíc se těšte na další novinky z Campusu, věřím, že jich bude opět celá řada!

Spoustu fotek mých dalších postřehů z Campusu si prohlédněte také ve fotogalerii!

ODKAZ: CAMPUS SQUARE BRNO – webfacebook