Provoňte si svět kolem Vás!

Víte, někdy si říkám, co všechno vlastně může jakkoliv pozitivně ovlivnit naši náladu. Znáte to asi sami – jsou dny, kde je Vám hned od rána skvěle a jsou na druhou stranu takové, kdy byste raději nevstali z postele…

…ovšem, existují věci, které Vám pomohou dělat svět kolem Vás hezčí – a které se můžou fakt významně podílet na Vaší náladě:) Jasně, něco opravdu sami nijak neovlivníme – špatné zprávy, blbou náladu šéfa, zamračené počasí, děti, které si pletou noc a den… Někdy je to prostě celé špatně, moc dobře to znám. Ale věřte, že i tyto nepříjemnosti, které na nás zákeřně číhají a mohou nám zkazit náladu na celý den, se dají porazit:) Náladu si totiž můžete spravit sami – a to nejrůznějšími „faktory“, které potěší Vaše SMYSLY.

Možná Vás hned napadne, že dobrá snídaně to nezachrání… Ovšem, já tu nemluvím jen o jídle, i když dobře, jídlo je nesmírně důležité a taková gastronomická lahůdka je taky moc fajn:) Ale jsou tu i další smysly – které můžete potěšit – a i to Vám pomůže udělat den hezčím.

Stačí si zpříjemnit prostředí, ve kterém žijete. Potěšit se tím, co máte rádi. A sami hned uvidíte, že i takové „maličkosti“ dokáží vyloženě zázraky. Jídlo, dobrá hudba, kterou máte rádi…a co třeba VŮNĚ?

21859_483437710106_5950143_n

Právě vůně je záležitost, která Vás dokáže opravdu potěšit. Cítíte ji nepřetržitě, kdykoliv ji máte ve své blízkosti a tak má velký vliv na jeden z Vašich hlavních smyslů – čich. Zamysleli jste se někdy nad tím, jak vnímáte příjemnou vůni? Jak na Vás působí? Určitě si to uvědomujete minimálně, když nosíte svůj oblíbený parfém:)

Ovšem – Váš čich nemusíte těšit pouze a jenom parfémem. Stačí, když si prostředí, ve kterém žijete, zpříjemníte hezkou vůní a tak si provoníte svět kolem Vás…

Já si právě tuto skutečnost, jak příjemné je dýchat vzduch, kdy cítíte Vaši oblíbenou vůni, uvědomila – v momentě, kdy jsem si domů pořídila několik difuzérů s čistě přírodními vůněmi.

V Brně jsem totiž narazila na moc příjemný obchod značky ARIA PURA (italsky „čistý vzduch), jejímž cílem je provonět svět okolo Vás.

533679_10152938692310107_1369835537_n

Značka ARIA PURA nabízí produkty bytové kosmetiky a jejich doplňky a zároveň se zabývá profesionálním provonění větších veřejných i komerčních prostor.

A jaké voňavé záležitosti si zde můžete pořídit?

Aroma difuzéry – ratanové tyčinky
Přírodní aroma difuzér má podobu lahvičky s vonnou esencí, která je uzavřena zátkou s otvorem uprostřed. Do otvoru se vkládají tyčinky z přírodního ratanu, po kterých vonná esence vzlíná a následně se uvolňuje. Intenzitu uvolňování lze ovlivnit množstvím vložených tyčinek. Díky svému designu difuzér poslouží i jako zajímavý estetický doplněk.

aria3

Aroma difuzéry – tyčinky z umělého vlákna
Některé aroma difuzéry využívají novou technologii umělých tyčinek vytvořených z umělého vlákna. Přináší unikátní smyslový požitek a silnější aroma. Aroma totiž dokážou absorbovat okamžitě.

aria4

Keramické aroma difuzéry
Jemné květy spojené s delikátní vůní podtrhnou eleganci každého bydlení a naplní ho nejen kreativní krásou, ale také velice příjemnou a zdravotně nezávadnou vůní, která navíc neobsahuje žádný alkohol.

timthumb.php

Katalytické lampy
Katalytické lampy jsou novou a velmi moderní podobou čističů vzduchu. Díky katalytické reakci, jež se spustí jejich hořením, provoní rychle a intenzivně své okolí, které navíc zbaví zápachu i bakterií. Vonná esence je ukrytá ve skleněné nádobce, která je obvykle designově velmi zajímavě propracovaná, proto jsou tyto výrobky v první řadě dekorační záležitostí. Důraz je ovšem kladen i na obsah, který kromě toho, že velmi příjemně voní, vyhovuje i těm nejpřísnějším zdravotním normám.

katalytocka-lampa

Ultrasonické difuzéry
Ultrasonický difuzér s moderním a funkčním designem zaručuje díky ultrazvukové technologii tiché, avšak stálé provonění.Stačí jen rozředit některou z vodorozpustných vůní – aroma či esenciálních olejů – nakapat do připravené vody a vzduchem se začne šířit voňavý opar.

timthumb-3.php

Elektronické aromapřístroje
Moderní obdobu aroma difuzérů představují elektronické aromapřístroje, které jsou napájeny z baterií či přímo ze sítě a Váš prostor provoní pomocí vyměnitelných vonných kapslí. Ty jsou vyrobeny z čistých esenciálních olejů a tudíž jsou 100 % zdravotně nezávadné. Ovládání je velmi snadné, stačí si jen vybrat vůni, vložit vonnou kapsli a stisknout tlačítko ON. Intenzitu provonění je možné regulovat, stejně tak jako libovolně střídat vůně; podle nálady, příležitosti nebo ročního období. Příkladem je GEORGE, designový aroma přístroj pro použití doma či v kanceláři, jehož podobu navrhl italský designér Luca Trazzi. K dostání je v různých barvách, v lesklém provedení, ale i v tzv. soft touch vzhledu, který se vyznačuje sportovně elegantním laděním, s elementy z kartáčované oceli.

RETRO BIANCO

Aroma a esenciální oleje
Aroma oleje lákají zejména svou výraznou a nezapomenutelnou vůní, jež vytváří nezapomenutelné zážitky. Kvalitní difuzní vonné látky jsou ideální pro jednotlivé obchodní značky. Ať už jste hoteliérem, prodejcem, vlastníte kino, banku či občerstvení , dejte vědět o své značce celému světu. Aroma oleje Air Aroma lze použít do jakékoliv aroma lampy, zvlhčovače či odpařovače i profesionální techniky, stejně jako oleje esenciální. Ty jsou 100% přírodní, žádné roztoky, náhražky či příměsi. Jsou produktem květů, plodů, listů, kůry, dřeva, slupek a jiných rostlinných prvků, čistě rostlinných extraktů.

timthumb.php

Vůně do auta
Přemýšleli jste někdy nad tím, kolik hodin týdně strávíte v autě? Tak proč si cestování nezpříjemnit pomocí vůně? Vyberte si některou ze stylových vůní do auta, vybírat můžete z mnoha barev, designů i vůní. Všechny výrobky jsou zdravotně nezávadné, nedráždí, neobtěžují, zkrátka jen krásně voní.aria5

Vůně do kabelky
Milledy vzkvetla z myšlenky Millefiori příjemně provonět váš okolní svět. Tento inovativní módní doplněk dokáže provonět jednu z nejpotřebnějších věcí každé ženy – její kabelku. Dodejte své kabelce dotek půvabu výběrem jedné z vůní Millefiori Milano dostupné pro novinku Milledy.

timthumb-4.php

Produkty pro textilie
Možná jste si někdy řekli, že by bylo úžasné mít STEJNOU vůni prádla po celou dobu. Vyprat prádlo pracím prostředkem, ovonět aviváží STEJNÉ vůně, použít vodu na žehlení STEJNÉ vůně, dát do šatny či šuplíku, kde to voní STEJNĚ a v případě návštěvy zakouřené restaurace zneutralizovat pachy nasáté v oblečení opět STEJNOU vůní. To je přesně koncept Millefiori Laundry – stejná vůně pro všechny procesy související s prádlem a oblečením. Jednoduchý koncept, díky kterému se dosáhne maximálního efektu.

timthumb.php

Fresh Air Friends
Speciální kolekce polymerových panáčků Fresh Air Friends si poradí se zápachem a provoněním šatníku, bot a botníků i automobilových interiérů. Tři kamarádi – Achille, Cesare a Ercole se pyšní příjemnou vůní a jedinečným radostným vzhledem. Jsou vyrobeni přesně k uchycení v odpovídajících prostorech – na šatních ramíncích, v botnících a přímo v obuvi či na ventilaci automobilů.

fresh-air-friends

Svíčky, bytové spreje
Svíčky jsou ze všech ,,voňavých výrobků“ asi nejoblíbenější. Vybírat lze z široké nabídky velikostí, tvarů, barev i vůní, díky čemuž jsou velmi vděčnými dárky.

timthumb-1.php

Doplňky
V případě, že je vaše vonná esence již vypotřebovaná, nemusíte svůj aroma difuzér, katalytickou lampu či obal od přírodního bytového spreje vyhazovat. Stačí vybrat si oblíbenou vůni nebo se naopak rozhodnout pro vyzkoušení vůně nové, zakoupit si náhradní náplň a do svého osvěžovače vzduchu ji doplnit. K aroma difuzérům či katalytickým lampám lze rovněž zakoupit i nové ratanové tyčinky, případně tyčinky z umělého vlákna, i knoty.

timthumb-1.php

Zkrátka, buďte si jistí, že to své si tu opravdu najdete – tedy to své, co Vám voní:) Můžete tak svůj domov zahalit do vůně jara, Vánoc, nebo si zkrátka vyberete jen to, co je Vám příjemné. A věřte, že právě to, co Vám voní, Vám dokáže udělat den hezčím:)

Prohlédněte si některé z nádherných produktů, které ARIA PURA nabízí, ve fotogalerii!

V Brně obchod ARIA PURA najdete na Josefské ulici 1, v Praze je pak druhá pobočka na Vinohradské 1595/31.

ODKAZ: ARIA PURA/web

ODKAZ: ARIA PURA/e-shop

ODKAZ: ARIA PURA/facebook