Představuji: vůně do bytu na míru v novém obchodě Provoňsi

V OC Omega se nedávno otevřel jeden velmi zajímavý obchůdek, který nemá v Brně obdoby. ;) Jmenuje se Provoňsi – a jak sám název napovídá, pořídíte tu jedinečné bytové vůně. Ovšem – tyto bytové vůně si tu můžete vybrat, vytvořit a nakombinovat na míru, a to buď z vonných, nebo přírodních olejů. Vše si můžete vyzkoušet, výběr je neskutečný a hlavně, vše v naprosto perfektní kvalitě. A za super ceny – pozor, v ceně dostanete vaši vybranou vůni, ale vyberete si také flakon a rákosové tyčinky. Obchod jsem navštívila, vše omrkla a dnes mám pro vás reportáž, čtěte dál! :)

Možná si vzpomínáte, jak jsem vám zde, na blogu, před časem představila obchod s alternativními vůněmi to Tap, který je také v OC Omega, v přízemí. Najdete zde alternativní parfémy na motivy nejkrásnějších vůní světa – a právě tento obchod vás, co si vzpomínám, hodně zaujal. :)
Majitelé to Tap se rozhodli, že se ve světě vůní posunou o krok dál a před pár dny si naproti prodejně to Tap otevřeli nový obchod zaměřený právě na bytové vůně, Provoňsi.

Jak jsem už nastínila v úvodu, pořídíte tu opravdu úžasné, jedinečné a kvalitní bytové vůně, vytvořené buď z vonných, nebo přírodních olejů. Vůně si můžete vybrat již hotové, coby vonné mixy, nebo si zvolíte jednu z nabízených variant. Možností ovšem také je, že si tu můžete nechat namíchat takovou vůni, která se právě vám bude líbit.

V tom spočívá i celá jedinečnost celé prodejny, protože tu máte možnost si vůni vybrat, namíchat a také – co je zajímavé, zvolíte si intenzitu bytové vůně, dle poměru vonných olejů.
Poměry tu nabízí 55%, 70% a 85% – záleží, do jaké místnosti si vůni vybíráte. Kritériem ovšem není pouze velikost dané místnosti, ale i fakt, k jakému účelu místnost slouží – například do ložnice je vhodné vybrat méně intenzivní vůně, než do kuchyně, nebo obývacího pokoje.

Vybrat si také můžete, zda chcete mít vůni vyrobenou z vonných, nebo přírodních olejů. Vonné oleje jsou kombinací přírodních a syntetických olejů a běžně se používají do parfémů a kosmetiky, např. mýdla, šampónů, krémů, apod.

Přírodní oleje jsou svým složením čisté, mají vyšší intenzitu vůně a jsou díky svému složení vhodnější například pro alergiky, astmatiky…

Já si tu právě tento přírodní olej vybrala – s vůní citronelové trávy a voní božsky! Mám ho doma v obývacím pokoji (rozlohově velký) a vůně je příjemná, znatelná, ale neobtěžující.

V obchůdku Provoňsi si ale také můžete vybrat již hotové vonné mixy – zajímé jsou například směsi „dětský pudr“, „čerstvé prádlo“, „tabák a kůže“…

Super je, že si tu všechno vyberete a sestavíte přesně podle přání – nabízí dvě velikosti balení, 50 a 100ml. V ceně vámi vybrané vůně pak je i flakonek – opět máte na výběr z celé řady možností, designů – a v ceně jsou i rákosové tyčinky, ty zde nabízí ve třech různých barvách.

Kromě bytových vůní si tu pak můžete koupit vůně do auta a vonné sáčky do šatníku. Opět je pestrý výběr i těchto vůní! :)

Zkrátka, obchůdek Provoňsi rozhodně stojí za pozornost! Tolik úžasých vůní na jednom místě, navíc s možností vlastního výběru a kombinací, to jinde v Brně nenajdete. :)

Obchod Provoňsi najdete v OC Omega na nám. Svobody, v přízemí, naproti obchůdku to Tap.

ODKAZ: PROVOŇSI / facebook
ODKAZ: PROVOŇSI / web
ODKAZ: PROVOŇSI / instagram