Představuji: kosmetika SynCare

Co se kosmetiky týká, ráda objevuji pro mě nové značky a vždy se těším, jaké budou mít dané produkty přínos. Jak jistě samy víte, milé dámy, najít v dnešní obrovské nabídce kosmetických přípravků skutečnou kvalitu, opravdu není jen tak. A já jsem vždy tak ráda, když najdu něco, co mi vyhovuje a co je – efektivní. Ano, o efektivitu jde totiž v případě kosmetiky na prvním místě.

Upřímně, díky své práci jsem již měla možnost vyzkoušet opravdu velké množství kosmetických přípravku. Některé mě nadchly, jiné již méně – a myslím, že si již o celé řadě značek a jimi nabízených produktů umím udělat svůj názor. A tyto své dojmy a postřehy Vám pak předávám i v rámci mých kosmetických recenzí zde, na blogu.

V případě výběru kosmetiky totiž vím, že je dobré dát na doporučení – vyznat se totiž v té velké nabídce kosmetických přípravků není vůbec jednoduché. A najít to, co Vám bude skutečně vyhovovat (a také Vám to nezrujnuje peněženku) – může být skutečně obtížné.

Já bych Vám dnes chtěla představit jednu kosmetickou značku, jejíž produkty jsem měla možnost vyzkoušet – a jsem opravdu moc mile překvapená. Navíc – jedná se o českou kosmetiku, což je mi rozhodně také sympatické.

photo-13-12-16-17-58-44

Značka se jmenuje SynCare a jedná se o první českou dermokosmetiku. Já věřím, že mnoho z Vás již tento brand zná – v minulosti jsem totiž zveřejnila několik fotek přípravků právě této značky na Facebooku Cool Brno Blog – a vzpomínám si na Vaše hojné a pozitivní reakce.

Čím je právě kosmetika SynCare jedinečná a proč mě zaujala? 
V první řadě je to vynikající snášenlivost ve vztahu k mé pleti. Mám opravdu hodně citlivou pleť, se sklonem k alergiím, exemům a podráždění obecně. Celá řada běžně nabízených kosmetických produktů mi nevyhovuje, vadí mi přílišná parfemace a bohužel, často mívám i reakci na některou ze složek daného přípravku.

Veškerou kosmetiku značky SynCare jsem snesla absolutně bez jediného problému – a to je pro mě hodně podstatné. Bez reakce, svědění, zarudnutí. Fajn je, že 95% přípravků značky SynCare neobsahuje žádnou parfemaci, navíc, mnoho přípravků je v nabídce v BIO kvalitě, bez obsahu konzervantů.
Kosmetika SynCare neobsahuje také živočišné suroviny, nebo minerální oleje. 

photo-13-12-16-17-58-39

Značka SynCare také dbá na vysokou hygienu při aplikaci produktů – veškeré produkty jsou balené v dávkovačích, nebo v tubách – žádný z přípravků nenajdete v kelímku. Právě při kontaktu s přípravkem v kelímku dochází k přenosu bakterií, což snižuje sterilitu přípravku.

photo-13-12-16-18-02-42

V případě brandu SynCare se jedná o „dermokosmetiku“ – což je kosmetika vyvinutá na hranici lékařské a estetické péče. Můžete si tak být jistí naprosto špičkovou kvalitou. Dermokosmetické produkty jsou vyvíjené s respektem ke všem funkcím kůže.

photo-13-12-16-17-58-59

Co je pro mě také velice podstatné – kosmetika SynCare není testovaná na zvířatech. Sama s testováním kosmetiky na zvířatech zásadně nesouhlasím, proto je pro mě tato skutečnost při výběru kosmetiky také důležitá.

Cílem brandu SynCare je zdravá pokožka bez estetických problémů. Nabízí více než 200 různých přípravků pro péči o pleť a také pro řešení nejrůznějších problémů, které nás ve spojitosti se stavem naší pokožky mohou trápit.

photo-13-12-16-17-59-07

Již brzy Vám zde zveřejním i podrobnou recenzi několika produktů od značky SynCare! Věřím, že byste mohli najít inspiraci a zároveň i to, co by vyhovovalo také Vám!

Produkty značky SynCare lze získat výhradně přes kosmetické salony a lékárny.

ODKAZ: SynCare / web
ODKAZ: SynCare / facebook