Pozvánka na drink, kávu i na vodní dýmku – představuji nový Onyx Lounge v OC Letmo!
Těší mě, že vám mohu představit další překrásné a jedinečné místo v Brně – které zkrátka musíte poznat! Takové prostory se totiž opravdu jen tak někde nevidí… Ve druhém patře OC Letmo je od října loňského roku nově otevřený Onyx Lounge – lounge bar, který funguje přes den i coby útulná kavárna. Zajít si tem můžete ale i na drink, v nabídce mají širokou škálu míchaných koktejů, pivo, víno, k zakousnutí pak tapas, nebo sushi… A na své si tu přijdou i milovníci vodních dýmek!
Prostředí tu nemá chybu – design baru je skutečně luxusní, dominují mu nejen velká okna s výhledem ven, ale i onyxová stěna s průhledem, spousty květin a pohodlné sedačky… Stavte se – otevřeno je každý den od 13:00 do půlnoci a mimochodem, konají se tu i zajímavé akce – více na www.onyxlounge.cz
Inspirujte se v článku!

Jsem si jistá, že jak poprvé Onyx Lounge navštívíte, budete nadšení. Ty prostory tu opravdu nemají chybu – svým způsobem jsou výjimečné i díky atypickým oknům, které zdobí celé OC Letmo, kde se právě (ve 2. poschodí) Onyx Lounge nachází.

Tato okna dodávají prostoru baru ojedinělou atmosféru, kterou dotváří i další výrazné prvky interiéru – zejména onyxová stěna s průhledem – stěna mimo svůj působivý design i rozděluje bar na dvě části, využít tak můžete k posezení i část, kde najdete více soukromí.


Luxusní dojem prostorům pak dodávají i květiny, pohodlná sametová křesla a sedačky a také, podsvícený bar v popředí.

Zkrátka, design na vás určitě udělá příjemný dojem – a mimo to, určitě oceníte i pohodovou a privátní atmosféru, která tu vládne – tedy zejména přes den. Večer zde už bývá více lidí, ale tak to má naopak v těch dobrých barech být. :)

Onyx Lounge je tedy lounge, bar a přes den funguje i coby kavárna – zajít si sem můžete na dobrou kávu, můžete zde nerušeně pracovat, sjednat si tu schůzku, je tu opravdu klid.

A oceníte i blízkost centra města.
Onyx Lounge je oblíbený pak hlavně coby bar – v nabídce vás potěší pestrý výběr různých míchaných drinků a koktejlů, čepují pak i Heineken, nechybí samozřejmě vína, ale i nealko nápoje…

Mimo to, v menu si můžete vybrat i drobné občerstvení – tapas, panini, sushi…
A jak jsem zmínila, na své si tu přijdou i příznivci vodních dýmek!

Rádi vám tu v tomto směru poradí, vyberou příchuť…

Onyx Lounge si pak můžete i pronajmout pro různé akce, oslavy, večírky… Místo je nevšední, zajímavé a pro tyto účely se skvěle hodí!
Mimochodem, konají se tu – obvykle v soboty – i různé zajímavé akce, tématické večery – jejich přehled najdete na webu, viz odkaz níže.

Zastavte se – na drink, kávu, nebo na vodní dýmku! Toto místo zkrátka musíte poznat!
Onyx Lounge najdete ve 2. podlaží OC Letmo, přesná adresa je Nádražní 681/2a.
Otevřeno je každý den od 13:00 do půlnoci, včetně víkendů.
ODKAZ: ONYX LOUNGE / web
ODKAZ: ONYX LOUNGE / facebook
ODKAZ: ONYX LOUNGE / instagram
