Podzimní manikúra: módní barvy 2022

Podzimní design nehtů je v nové sezóně 2022 velmi stylový a ženský. Škála teplejších barev převládá a dodá vašemu vzhledu zvláštní kouzlo. Za nejvíce trendy barvy na nehty 2022 považujeme: tlumenou tmavě modrou, olivovou, khaki, červenou atd.

Pokud máte rady něco výraznějšího, pak rozhodně sáhněte po jiskřivým zlatým a stříbrným odstínům, které  svou popularitu neztratily od minulého roku. V našem článku řekneme vám, jaké trendy nehty 2022 udělat, abyste přitahovaly pozornost během pochmurného podzimu.

Mimochodem, ze širokého sortimentu eshopu MAKEUP si můžete vybrat klasický lak na nehty, profesionální gel na nehty, modelovací UV gel a další přípravky.

Odstíny zelené

Trendy gelové nehty (zvlášť střední délky) v olivovém odstínu vypadají velmi luxusně. V chladné sezóně však dávejte přednost sytějším odstínům – smaragdový, jedlový zelený, opálový a dokonce i hnědozelený. Dopřát si můžete jednoduchou jednobarevnou manikúru, přidat minimalistické kresby nebo použít několik odstínů zelené najednou.

Růžová

Růžová barva získává stále více fanoušků. Úspěšně se využívá v oblečení, botách, doplňcích, líčení a samozřejmě v manikúře. Můžete si vybrat “bubble gum” růžovou, sytou fuchsiovou nebo světle růžovou – je to na vás. Nail-mistři doporučují svým klientům, aby si v podzimním a zimním období vybírali sytější barvy na nehty. Právě tímto způsobem si na podzim prodloužíte atmosféru léta.

Šedá

Loni na podzim byla hnědá barva nehtů na vrcholu popularity. V roce 2022 je však hlavním podzimním trendem šedá barva. Je důležité, aby byla světlejší, blíže k béžové. Takový odstín se dokonale hodí k podzimní atmosféře, kterou vytvářejí útulné teplé pletené svetry, deky, svíčky a lahodné svařené víno. Ale absolutním hitem je světle šedá s perleťovou texturou. Umožňuje vám vytvořit slavnostní, poutavý design a zároveň dodat vzhledu ušlechtilou eleganci.

Vínová

Tmavě červená manikúra je považována za věčnou klasiku podzimní sezóny. A rozhodně je trendy i v roce 2022, což nás velmi těší. Zvlášť se hodí k listopadové atmosféře, když opadávají listy. Využijte módní barvu k vytvoření jednobarevné nebo vícebarevné manikúry a nezapomeňte, že trendy nehty 2022 ve vínovém odstínu vypadají velmi dobře s matným finišem. Můžete si dopřát i klasickou francouzskou manikúru, zpestřenou vínovou barvou .

Modrá

Tato módní barva se znovu k nám vrátila po nějaké době. Vyberte si modrou s chladným podtónem, protože je tak výrazná, chytlavá a soběstačná, že nevyžaduje žádný další design. Hodí se k letnímu looku, ale stejně dobře vypadá i na podzim. Sytá modrá vypadá skvěle v lesklé a matné textuře, a navíc můžete různé textury mezi sebou kombinovat.