Novinky v showroomu Ložnice21

Mám pro vás další článek v rámci mé nové rubriky „DESIGN“, kdy vám píšu své tipy, postřehy a hlavně, inspiraci – třeba právě pro váš domov! Bytový design, dekorace, to vše mě ohromně baví a zajímá a tak jsem se rozhodla věnovat těmto tématům více prostoru také zde, na blogu. Dnes to bude o ložnicích, zdravém spaní a třeba i o výběru té pravé a správné postele… ;)

Za sebe si tedy myslím, že kvalita našeho spánku by pro nás měla být zásadní. Přímo se odráží na tom, jak se cítíme a také, na našem zdraví. Je tedy určitě moc fajn dělat vše pro to, abychom spali dobře. Zdravě a kvalitně.
Kromě dodržování všech obecně známých zásad – jako “chodit spát včas, spát rozumně dlouho…”, tak bychom měli věnovat pozornost i dalším důležitým věcem – v první řadě, výběru vhodné postele, matrace a lůžkovin.

Možná si vzpomínáte, před časem jsem vám tu psala o jednom brněnském showroomu a značce, kde najdete vše pro kvalitní spánek – tedy hlavně kvalitní postele, matrace, ale také lůžkoviny. Jedná se o showroom Ložnice21, najdete ho na Škrobárenské ulici 6 a koupíte tu krásné a velice kvalitní postele značky Spirit a matrace Tropico.

A protože právě novou postel a ložnici vybírám – postupně zařizuji nový byt – zašla jsem nedávno právě do tohoto showroomu omrknout novinky. Už jsem se tu dříve byla podívat a nabídka mě zaujala.

Postele a matrace, které tu nabízí, jsou české výroby, jsou designově moc vydařené, kvalitní a hlavně, jsou velice variabilní – můžete si tu sestavit přesně takovou postel, jaká Vám bude vyhovovat. Konkrétně – postel si sestavíte z typu matrace, vyberete vrchní kryt – podložku na postel, čelo, vyberete si nohy, na kterých bude postel stát, zvolíte si barvu potahu a také, rozměr postele – postele se zde vyrábí na míru pro každého zákazníka.

Také matrace tu mají velmi kvalitní, opět máte na výběr z několika tipů a druhů, stejně tak je zde několik možností k volbě podložky na matraci.

Kromě postelí, matrací, pak v tomto obchodě koupíte i další sortiment české ruční výroby – polštáře, přikrývky, ale také povlečení, vyrobené ze 100% bavlny mako-saténu.
Co se týká přikrývek a polštářů, mají zde opět mnoho typů a druhů výplní. Za zmínku rozhodně stojí ty s obsahem aloe vera – látka s touto složkou je nesmírně jemná a příjemná.

Značka spolupracuje také s módní návrhářkou Beatou Rajskou, která propůjčila tvář právě propagaci polštáře a přikrývky s aloe vera a připravuje také vlastní edici postelí – které budou v showroomu Ložnice21 rovněž dostupné.

Zpátky ale k novinkám, které zde aktuálně najdete – týkají se především úžasných polštářů švýcarské značky Dauny – ty jsou skutečně jedinečné, co se zpracování a hlavně, výplní týká. 
Ložnice21 nabízí produkty této značky exkluzivně a rozhodně stojí za pozornost. Proč?

Jak jsem napsala, jsou zajímavé zejména co se výplní týká. V nabídce mají v showroomu Ložnice21 nově 5 nových typů těchto polštářů značky Dauny.
Tyto polštáře mají tzv. dvoukomorovou skladbu, to znamená, že se skládají v podstatě „ze dvou polštářů“ – vnějšího a vnitřního.

Vrchní komora je plněná jemným, prachovým husím peřím té nejvyšší kvality. Vnitřní komory jsou plněné rovněž zajímavými materiály – jeden typ polštáře Capa Nature je plněný například směsí ovčí vlny a jemných borovicových hoblinek, pro dokonalou absorpci vlhkosti a vůně borovicových hoblinek má pozitivní vliv na srdeční frekvenci, zatímco vy klidně sníte.

Zajímavý je i typ polštáře Dauny Capa Millet, jehož vnitřní komora je plněná prosem – tento typ polštáře je opět velice příjemný a poskytuje vyšší oporu krční páteři.

 

Další typ polštáře od značky Dauny je Capa Visco, který má vnitřní komoru plněnou vločkami paměťové visco pěny, tyto paměťové vločky se zahřátím tělesné teploty nejlépe přizpůsobí anatomii krční páteře. Další zajímavou novinkou je i polštář Capa Wool plněný čistou ovčí vlnou pro dokonalou absorpci vlhkosti, tento polštář ocení zejména spáči, co trpí zvýšenou potivostí během spánku…

Skvělé u těchto polštářů také je, že mají nastavitelnou výšku – nastavujete si ji dle toho, zda přidáte, nebo uberete výplně ve vnitřní komoře.

Tyto polštáře jsou skutečně tím nejlepším, co si můžete v tomto směru dopřát. Určitě stojí za to si je vyzkoušet – pocítíte sami ten rozdíl. :)

Další novinkou, o kterou se rozrostla řada matrací Spirit, je matrace Spirit Superior Cloud v nadstandardní výšce 30 cm, která se skládá celkem z 5 druhů pěnových vrstev, kdy každá z nich má jiné vlastnosti. Použité materiály pěny rovněž zajišťují vynikající termoregulační vlastnosti a vynikající přizpůsobení tělu.

 

Nově zde nabízí i krásné povlečení italské značky Tesittura Toscana, vyrobené ze 100% bavlněného saténu a nechybí samozřejmě i výběr prostěradel – nově tu mají prostěradla od německé značky Kneer v mnoha barevných odstínech.

Zkrátka, v showroomu Ložnice21 si skutečně vyberete a věřte, že se vám bude díky této značce spát doslova jako v bavlnce… :)

Showroom Ložnice21 najdete v Brně na adrese Škrobárenská 6, zboží si tu můžete prohlédnout, zakoupit a rovnou odvézt.:) Na všechny výrobky se můžete také podívat na www.picaso-m.cz

ODKAZ: LOŽNICE 21 / web, eshop
ODKAZ: LOŽNICE 21 / facebook