Novinky v butiku VIMINI

Dámy, mám pro vás další módní inspiraci! Tentokrát z oblíbeného butiky VIMINI, který najdete na nové adrese, na Pekařské 13. Mají zde spoustu krásných novinek, celou řadu outfitů jsem vám opět nafotila – inspirujte se v mém následujícím článku!

Věřím, že máte stejně, jako já radost, že kamenné obchody jsou opět otevřené a můžeme si zde věci prohlížet, zkoušet, vybírat a kupovat. Nevím, jak vy, ale já právě u nákupu oblečení dávám vždy přednost právě tomu osobnímu výběru.

Dnes vás chci inspirovat na krásné kousky, které najdete v butiku Vimini! Butik bude celá řada z vás určitě dobře znát, a to z původní adresy, kdy byl v centru na Dvořákově ulici. Ovšem, majitelka butiku se jej rozhodla přesunout – nyní tento obchůdek najdete na novém místě, na Pekařské 13.

A stále tu je z čeho vybírat! Butik Vimini měl vždy nabídku velice pestrou a to platí i pro obchod nový. Pořídíte zde krásné věci pro všechny příležitosti, pro každodenní nošení, ale i na více slavnostní a okázalé chvíle.

Já jsem se tu nedávno zastavila a několik krásných outfitů jsem vám pro inspiraci nafotila – opět na sobě, ať věci vidíte v jejich reálné podobě. A sama musím uznat, jsou to krásné kousky, mezi kterými by rozhodně nebylo těžké si vybrat.

Co v butiku VIMINI aktuálně najdete?

V první řadě – oblečení v ryze letním stylu! Krásné letní počasí si o nějaké ty šatičky, overaly, sukně, lehké halenky už přímo říká, že?

Stejně tak tu stojí za pozornost sukně, mají je v mnoha typech, barvách, vzorech a délkách!

Nádherné jsou také hedvábné hand made šaty z vlastní Vimini kolekce!

Vimini právě tvoří i svojí vlastní kolekci, vyrobenou v Brně, šije se z hedvábí a aktuálně se tvoří i nová kolekce na léto – máte se na co těšit!

Co je ve Vimini také sympatické, tak ceny! Cenově je oblečení v tomto butiku velmi příznivé.

Jinak zde stále nabízí skvělou službu, tzv. BALÍČEK NA ZKOUŠKU!

Jak to funguje?
Vyberete si až 10 outfitů, ty vám Míša zabalí a doveze zdarma na adresu k vám domů. Vy si věci převezmete, vyzkoušíte a vyberete si to, co se vám líbí. Druhý den si pak Míša věci vyzvedne, vy zaplatíte to, co se vám líbí a co si necháte a zbytek vrátíte. Super, že? Pro zájemce této služby – stačí napsat do zpráv na FB, nebo IG a domluvíte se. ;)

Jak se vám novinky ve Vimini líbí? Krásné věci, souhlasíte? ;)

Butik VIMINI najdete v Brně nově na Pekařské 13.

Na více fotek mrkněte také do fotogalerie!

ODKAZ: VIMINI / facebook

ODKAZ: VIMINI_MODA / instagram