Novinka v Brně – Táckárna!

Brno hlásí další zajímavou gastro novinku, o které musíte vědět! Jmenuje se Táckárna, najdete ji na Londýnském nám. 853/1 a ze své vlastní zkušenosti potvrzuji, vaří tu přímo skvěle! Nyní si tu jídla samozřejmě můžete „pouze“ vyzvednout s sebou, ale i to stojí za to. Navíc, pečou si tu vlastní kváskový chleba a rohlíky a jejich domácí dezerty jsou taky boží. ;) Víc o Táckárně v následujícím článku…

I přes složitou současnou situaci se v Brně objevilo v poslední době několik zajímavých novinek – nových podniků, které si rozhodně zaslouží i představení na mém blogu. Jedním z nich je právě i Táckárna – restaurace & jídelna ze sítě Con Gusto.

Táckárna je otevřená chvíli, od ledna, a to v prostorách BBP parku na Londýnském náměstí. Je to jídelna určená jak zaměstnancům z okolních kanceláří, tak samozřejmě i široké veřejnosti. Vaří tu každý den výběr několika jídel, ze kterých si rozhodně každý najde „to svoje“.

V nabídce jsou jídla jak z oblasti české a moravské gastronomie, ale pochutnáte si tu i na světových specialitách – na své si tu přijdou příznivci i asijské, mexické, nebo středomořské kuchyně. A myslí tu i na vegetariány!

Každý den je v nabídce menu polévka, výběr z šesti zajímavých hlavních jídel, objednat si můžete také skvělé domácí dezerty…

A POZOR – mimo to si v Táckárně pečou i svůj vlastní, domácí kváskový chleba, rohlíky, pochutnat si můžete i na výběru zde připravovaných lahůdek.

Vzhledek k současným nařízením Táckárna funguje samozřejmě pouze pro vyzvednutí jídel s sebou. Jídla si můžete objednat a zaplatit již předem online na webu www.tackarna.cz . Jídla si pak už jen vyzvednete v konkrétní čas, bez čekání ve frontě. 

Samozřejmě je ale možné si jídla objednat také přímo u pultíku a chviličku si počkat, vše je připravené a brzy nachystané. Platba na místě je možná hotově, kartou nebo stravenkami.

Jídla z Táckárny jsou opravdu vynikající – potvrzuji, včetně členů mé rodiny. :) Už jsem odtud pár jídel ochutnala a všechna byla skvělá, chuťově naprosto dotažená, vyvážená, zkrátka, moc dobrá.
V Táckárně vše připravují z kvalitních a poctivých surovin, dbají na vysokou kvalitu jídel – a vy se o tom přesvědčíte při prvním ochutnání. :)

Určitě doporučuji vyzkoušet, věřím, že budete rozhodně moc spokojení!

Táckárnu najdete v Brně na Londýnském nám. 853/1, v 1. patře.

ODKAZ: TÁCKÁRNA / web
ODKAZ: TÁCKÁRNA / facebook