Nová řada pro vlnité a kudrnaté vlasy Kérastase Curl Manifesto – vyhrajte 4 skvělé produkty!

Dnešním článkem, věřím, potěším hlavně vás – kudrnky! Chci vám totiž napsat o zbrusu nové řadě oblíbené značky Kérastase! Řada se jmenuje „Curl Manifesto“ a je určená pro péči o vlnité a kudrnaté vlasy. V rámci této řady najdete několik produktů, ať už pro péči, nebo styling – víc vám je představím ve své následující recenzi! ;) A POZOR – na Instagramu @coolbrnoblog probíhá o 4 produkty Kérastase Curl Manifesto soutěž – zapojte se! 

Věřím, že vlasovou kosmetiku značky Kérastase budete určitě znát – jedná se o prémiovou a velmi kvalitní vlasovou kosmetiku, kterou využívají i mnohé kadeřnické salony.
Nyní právě tato značka přišla se zcela novou řadou, která je určená pro péči o vlnité a kudrnaté vlasy.

Jak asi dobře víte, pokud pravidelně můj blog sledujete, mám vlasy vlnité, od přírody – a tak jsem kývla na nabídku tyto produkty vyzkoušet a otestovat. Ráda vám o nich napíšu víc!

Testovala jsem čtyři produkty – hydratační & vyživující šampon a kondicionér, hydratační masku a také gel krém – pro styling a finální úpravu vlasů.

Pokud máte vlasy vlnité, kudrnaté, jistě víte, že právě tyto vlasy vyžadují zcela jinou péči a přístup. Sama v ohledu péče o vlasy praktikuji i tzv. Curly Girl Metodu, kdy používáte vhodné produkty a celkově se o vlasy staráte jinak – méně je češete, používáte speciální ručník, hedvábné gumičky přes noc… A musím říct, že to funguje. :)

Zpátky k produktům Kérastase. Je super, že tyto přípravky jsou primárně hydratační, což je přesně to, co kudrnaté a vlnité vlasy potřebují. Vlhkost ve vlasech je důležitá pro správy tvar a pružnost vln.

Tyto 4 produkty, které Kérastase v rámci nové řady Curl Manifesto nabízí, vám bohatě postačí k plné péči o vaše vlnité vlasy.

Začnu u masky Kérastase Curl Manifesto Masque Beurre Haute Nutrition. Masku stačí používat cca 1x za 14 dnů, ale je to samozřejmě individuální. Cílem této masky je hloubková výživa vlasů a také jejich intenzivní hydratace.

Pokud sami vidíte, že vlasy jsou již mdlé, suché, více poškozené, určitě je fajn dopřát jim právě tuto masku. Aplikujete na suché, nebo vlhké vlasy, přidáte trochu vody, vytvoříte jemnou emulzi a necháte působit, cca 20-30 minut. Poté spláchnete.

Výsledkem jsou krásně hebké, hydratované vlasy.

Co se péče – mytí týká, tak v rámci této řady zkuste Kérastase Curl Manifesto Bain Hydratation Douceur – vyživující šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy.

Tento šampon opět vlasy hydratuje, posiluje zevnitř, aniž by je zatěžoval. Navíc, dokonale definuje vlny do jednotlivých pramenů. Výsledkem jsou krásně lesklé a hebké vlasy.

Doplňujícím produktem pro tento šampon je pak Kérastase Curl Manifesto Fondant Hydratation Essentielle – vyživující a hydratační kondicionér. 

Vlnité a kudrnaté vlasy se bez kondicionéru neobejdou, to jistě dobře víte. :) Rozčesávání jde obvykle hůř, než u rovných vlasů – takže kondicionér je nutnost. Tento vlasy navíc hydratuje a dodává jim lesk.

A na závěr – styling! Mně na styling postačí jeden jediný produkt, používám obvykle právě gely. Kérastase nabízí v rámci nové řady Kérastase Curl Manifesto Gelée Curl Contour – tento gel má krémovou texturu, je jemný, vlasy nezatěžuje a neslepuje.

Dokonale definuje vlny a hlavně, působí proti nežádoucímu krepatění! Vlasy lehce zafixuje, podrží a dodá jim tvar.

A jak jsem uvedla, na Instagramu @coolbrnoblog probíhá právě o tyto 4 produkty soutěž – mrkněte a zapojte se!

Všechny výše uvedené produkty koupíte na Notino.cz