Nádherné novinky v Amande Fashion Store!

V mém oblíbeném obchodě s italskou módou – v Amande Fashion Store – přibylo spoustu krásných věcí, který jsem tady nedávno omrkla. A opět jsem pro Vás spoustu outfitů nafotila, protože tu parádu, tu musíte prostě taky vidět…:) Pro inspiraci mám pro Vás opět velký fotoreport!

Nevím, jak Vy, ale já ve vzduchu začínám cítit jaro a mám už fakt radost! Po té dlouhé, šedivé a studené zimě se už zase blíží všechny ty radosti, které sebou teplé a slunečné počasí přináší – a patří mezi ně i jarní móda. Holky, přiznávám se, já mám každý rok právě s příchodem jara potřebu „udělat vítr“ v šatní skříni a pořídit si pár jarních kousků. I to je pro mě způsob přivítání jara! Jste na tom stejně? Věřím, že mnohé ano…:)

A protože nikdy není na škodu vědět, co aktuálně nabízí obchody s módou, mám pro Vás další várku inspirace, a to opravdu hodně vydařené inspirace! Nedávno jsem se stavila mrknout, co nového v Amande Fashion Store na Minské 55 – a i zde je už spoustu nových věcí, které určitě stojí za pozornost.

Upřímně – mě si tento obchod získal okamžitě. Už když do něj vstoupíte, je Vám jasné, že tady najdete vytříbené záležitosti, které jinde nekoupíte. Napovídá tomu i krásný design interiéru, který je – právě jiný. Originální, vyladěný, vytříbený.

Přesně taková – originální a jedinečná – je i móda, kterou zde najdete. Jedná se o věci italských fashion brandů Roberta Biagi, Sexy Woman a Any Case a věřte, takto krásný věci fakt v běžných obchodech, kam jste možná zvyklé chodit, nenajdete.

Takže, pokud si potrpíte na jedinečnost svého stylu – a já věřím, že po tom každá toužíme – můžete si být jisté, že tady to pravé najdete. A pokud nevíte, co by Vám slušelo, buďte v klidu – tady Vám dokáží poradit a vybrat tak, aby Vám to prostě „seklo“:)

V Amande Fashion Store koupíte módu v podstatě pro jakékoliv příležitosti – pro běžné, denní nošení, ale i pro více jedinečné a okázalejší příležitosti.

Super je, že všechny kousky tu jdou výborně vzájemně kombinovat, můžete si tu vytvořit originální módní kreace, do kterých se prostě zamilujete:)

Každičká věc v tomto obchodě je zajímavá, propracovaná do detailu, z kvalitních materiálů.

Tak co na tu krásu říkáte, holky? Myslím, že je rozhodně o co stát…že?:)

Mrkněte na mnoho fotek z AMANDE Fashion Store také do fotogalerie.

Fashion Store Amande najdete na Minské 55.

ODKAZ: AMANDE / facebook