Nádherné a cenově dostupné oblečení pro děti v Textilu u Vyzinů!

Nevíte, kde v Brně nakupovat oblečení pro děti? Navíc krásné, kvalitní a cenově dostupné? Zkuste se zajít podívat do Textilu u Vyzinů na Horové, tady si rozhodně vyberete. :) Mají tu tolik úžasných věcí, na které v obchodech velkých módních řetězců rozhodně nenarazíte. A navíc, kromě oblečení tu koupíte i doplňky, spodní prádlo, přívěsky, sponky… Je toho spoustu – mrkněte na mou dnešní reportáž! :)

Obchůdek Textil u Vyzinů jsem si oblíbila hned, kdy jsem ho poprvé navštívila, a to už bude déle jak rok. ;) Dávám při nákupu oblečení vždy raději přednost menším obchodům a butikům, než velkým módním řetězcům, i z důvodu, že oceňuju osobní přístup a pomoc při výběru, což v těch velkých obchodech zkrátka není.

Textil u Vyzinů je přesně tím typem obchodů, kde se vám bude nakupovat dobře a kam se budete rádi vracet. Je vidět, že majitelka to zde vede opravdu srdcem a že ji vše kolem dětského oblečení opravdu baví. Rádi vám tu pomůžou s výběrem a celkově, jsou moc ochotní. :)

Hlavně, ten výběr tady! Opravdu tolik krásných dětských věcí na jednom místě jen tak nenajdete, svou ratolest tu můžete obléct doslova od hlavy až po paty a k tomu tu koupíte i nejrůznější krásné doplňky – hlavně pro holčičky kabelky, batůžky, sponečky, přívěsky…

V Textilu u Vyzinů mají módu pro kluky i holčičky, ve velikostech od 104 do 164.
V kolekcích najdete věcí stylově a designově jednotné – můžete si tu pro děti nakombinovat kompletní outfit, kdy spolu jednotlivé kousky moc hezky ladí. :)
Aktuálně tu najdete třeba nádherné šaty pro holčičky – pro slavnostěnjší chvíle, narozeninové oslavy, svatby, ale i pro běžný den, na parádu. :) A řeknu vám, tak krásné šatičky bych klidně brala ve větší velikosti i pro sebe! ;)
Hitem jsou stále „obracecí flitry“ – tak s těmi tu také najdete spoustu kousků! Trička, mikiny, a to jak pro holčičky, tak i pro kluky.
Super jsou i nejrůznější pohodlné kalhoty pro kluky v pase na gumu!
A pak samozřejmě i tepláčky, třeba ty se spadeným sedem, v těch se budou děti také cítit skvěle. ;)
Opravdu rozmanitý je v tomto obchodě výběr doplňkového sortimentu – třeba spodního prádla…
…nebo pyžamek a pro holčičky nočních košilek.
Zkrátka, v tomto obchodě si rozhodně vyberete. Alespoň, já jsem tu z celého sortimentu vždycky nadšená a podle ohlasů spokojených zákazníků vím, že se tento obchod v Brně těší opravdu velké oblibě, přesvědčte se o tom také! ;)
Mimochodem, zajímavou informací je, že zboží můžete také zakoupit na Mimibazaru pod ID 630596.

Spoustu dalších fotek z Textilu u Vyzinů najdete také ve fotogalerii.

Textil u Vyzinů najdete v Brně na Horově 2.

ODKAZ: TEXTIL U VYZINŮ / web

ODKAZ: TEXTIL U VYZINŮ / facebook