Módní trendy pro jaro 2017! Co by Vám ve skříni nemělo chybět?

Taky už ve vzduchu cítíte jaro? Já tedy přímo ohromně:) Se zimou se z celého srdce ráda rozloučím – už jí bylo nějak příliš a s otevřenou náručí vítám jaro, třeba i jarní módou, na kterou jsem se už tak těšila! A stejně, jako s příchodem každé nové sezóny, tak i nyní přichází do obchodů nové trendy. Co tedy bude toto jaro v kurzu a co by Vám ve skříni chybět nemělo?

Jak už asi určitě víte, sama často chodím do mnoha obchodů s módou a módní trendy sleduji – a také se snažím mít přehled o tom, co je teď zkrátka „IN“. O módě čtu i na mnohých internetových magazínech a zajímám se o to, kdo a jaké trendy teď udává. Pokud Vás móda baví stejně, jako mě – doufám, že Vás potěší následující článek, kdy jsem shrnula takové módní vychytávky, které se budou nosit právě toto jaro.

Celkově se mi aktuální trendy jarní módy líbí – je ženská, má mnoho podob a nabízí spoustu věcí, které jsou stylově zajímavé. V kurzu jsou volány, spadené výstřihy na ramena, rozšířené a zkrácené délky kalhot, plisované sukně, trička s potisky hudebních skupin, výšivky, transparentní materiály a nesmrtelný military styl…

Pojďme ale postupně.

Plisované sukně
Trend, který jste možná postřehli už v zimě, kdy se plisované sukně v obchodech také už objevily. Nosí se hlavně delší délka „midi“, tedy do půli lýtek. Sukně, sama o sobě elegantní, vypadá skvěle v kombinaci s více sportovními kousky – třeba s koženým křivákem. Tomuto trendu jsem úplně propadla i já…:)

Výšivky
Výšivky jsou aktuální novinkou, co se týká trendů – oblečení s výšivkami najdete v podstatě už v jakémkoliv obchodě – velký výběr takových věcí jsem viděla např. v Zaře. Sama jsem tomuto trendu zatím moc nepřišla na chuť, nicméně jak se znám, uvidíme časem…:)

Military style
Army look je IN už několikátou sezónu a zdá se, že se bude nosit nadále, za což jsem já upřímně opravdu ráda, protože tento syl fakt miluji. Maskáčové vzory, khaki barva, lampasy, klopy…to vše vypadá dokonale! A navíc – tento styl se perfektně kombinuje. Khaki zelená vypadá božsky s pudrově růžovou, bílou, červenou, černou, béžovou, růžovou… Nebojte se barevně army styl ladit!

Volánky
Volánky dodají Vašemu outfitu punc ženskosti. Působí něžně, uvolněně. A vypadají fakt skvěle! Doporučuji vybrat top s volánky, spadeným výstřihem, k džínům – toto spojení je vydařené, co říkáte?

Trička s obrázky kapel
Letí také trička s potisky a obrázky hudebních skupin, v rockerském stylu naprostý „must have“! Takže rozhodně doporučuji si nějaké do skříně pořídit…;)

Zdobené džíny
V kurzu jsou také džíny s nejrůznějším zdobením, aplikacemi, obrázky, potisky… Působí hravě, neformálně. Nebojte se také zkrácených délek – teď, když už to počasí dovolí, Vám zima nebude.:)

Barvičky
Je jaro, takže zapomeňte na černou klasiku, té jste si v zimě užili až až! Jaro je o veselých barvách, pastelových tónech, letí pudrově růžová, sytě zelená, žlutá, oranžová, khaki. Nebojte se na ulici zářit! I o tom jaro přece také je…:)

Zdroj fotek: Pinterest.com