Mámou v Brně! Zaostřeno na: restaurace s dětským koutkem

Na blogu jsem Vám před časem představila novou rubriku „Mámou v Brně“, kdy Vám budu psát různé tipy, postřehy, nápady a náměty – z mého života brněnské maminky:)

Určitě víte, že mám dvě děti, chlapečky Olivera (7let) a Damiena (4roky). Mám tedy coby máma taky své zkušenosti a moc ráda se s Vámi o ně podělím.
Celkově musím říct, že coby mamince se mi žije v Brně moc hezky. Je tu pro nás, mámy i pro naše děti mnoho služeb, kaváren, restaurací, koutků, hracích center… Zkrátka, myslím, že je tu o nás v tomto ohledu postaráno moc dobře:)

Před časem jsem se v rubrice „Mámou v Brně“ zaměřila na dětské kavárny – mimochodem, přečtěte si více ZDE.

Dnes se mrkneme na restaurace s dětským koutkem. Upřímně, sama jich v Brně zase tolik neznám, takže jsem musela více zapátrat, ale pár tipů pro Vás mám. A pokud mezi nimi není ta Vaše, oblíbená, přidejte ji do komentářů, určitě uděláte radost i ostatním:)

RESTAURACE REBIO
V restauracích Rebio je na děti vždy myšleno. Nechybí dětské židličky, ale taky herní místa a koutky. Jedná se o vegetariánské restaurace, kde se vaří „BIO“. V Brně najdete už čtyři pobočky této restaurace – na Orlí, ve Velké Špalíčku, na Holandské a restauraci Rebio Park v Kr. Poli. Na děti tu jsou připravení:)

100.photodetailimage.ashx

PIZZERIA LA PATAS
Pizzeria La Patas je synonymem nejenom kvalitní kuchyně, ale také výborným místem pro zastávku na oběd i strávení většiny vašeho volného času. Během pracovního týdne i víkendu. A navíc – najdete tu úžasný dětský koutek jak pro malé, tak pro starší děti. Pizzeria La Patas je na ulici U Leskavy 39.

11

BISTRO LE SOCIAL
Toto bistro sama zatím neznám, ale slyšela jsem o něm opravdu jen samé dobré věci. Velké hrací místo pro dětičky a fajn jídlo. Pokud někdo máte zkušenosti – podělte se do komentářů! Bistro Le Social najdete na adrese Úvoz 80.

18203_264704950318228_322440336_n

PIZZERIA LA GAMBA
Pizzeria La Gamba byla otevřena v Brně na Lesné v roce 2004. Pro své zákazníky má připraveno mnoho italských pokrmů, jako jsou kvalitní italské těstoviny, 40 druhů pizzy dle neapolské receptury, ryby, steaky ze svíčkové, vepřového, kuřecího a jehněčího masa a také různé druhy jiných pokrmů včetně tygřích krevet nebo vepřových žeber. Uvnitř je pro děti malý dětský koutek, venku krásný domeček se skluzavkou:) Najdete na Okružní 9b.

P0002

POHÁDKOVÁ HOSPŮDKA
Příjemá Pohádková hospůdka a restaurace v Brně, Kr. Poli, na Dobrovského 82. Výborná kuchyně – steaky na grilu, bramborákové speciality, domácí uzené, pečená kolena, žebra a jiné dobrůtky. Speciální dětský jídelní lístek s dárečky. Salonek pro 24 osob (pořádání svateb, promocí, narozeninových oslav a firemních akcí). Letní zastřešená zahrádka.  Dětský koutek se skluzavkou

Snímek obrazovky 2016-01-28 v 14.00.48

BUTCHER’S
V restuaraci Butcher’s sice dětský koutek uvnitř nenajdete, ovšem v létě, když sedíte na zahrádce, můžou se Vaše ratolesti bavit v přilehlém Fun Parku, který patří ke koupališti Dobrák. A je tu fakt skvělé vyžití, moji kluci to tady milují:) Najdete na Dobrovského 29, v areálu koupaliště.

Snímek obrazovky 2016-01-28 v 14.09.58

BRASERIE ZOBKA, BRUNO FAMILY PARK
Ideální místo pro Vaše děti, tady to budou opravdu milovat! Je tady pro ně totiž tolik možností vyžití, že se nudit rozhodně nebudou. Je tu 40 atrakcí, trampolíny, skluzavky, závěsné tunely, prolézačky, podzemní „nory“…pro nejmenší děti je tu speciálně zařízené oddělení se spousto hraček a vhodných atrakcí.

Nechybí tu samozřejmě také občerstvení – Braserie Zobka!

Brasserie Zobka je moderní rychlé občerstvení s nabídkou kvalitních pokrmů z domácí produkce místní kuchyně. Samozřejmostí jsou snacky, každodenní menu doplněná o domácí pečený chléb, domácí limonády, palačinky i saláty. Myslí tu i na návštěvníky s bezlepkovou dietou. Všechny pokrmy jsou připravovány s důrazem na čerstvost a kvalitu surovin. Rádi připraví občerstvení na míru pro narozeninovou oslavu v některé z narozeninových místností.

BRuNO Family Park najdete v Brně ve Slatině, na ulici Kigginsova 2, více o tomto parku na blogu ZDE.

Photo-27.11.15-9-53-41-e1449570508853-467x623

vitrina2