Letní úlovky v Amande!

Léto ještě zdaleka nekončí a já z toho mám fakt velkou radost! Na létu mě totiž – mimo jiné – moc baví právě letní móda, která je tak úžasná! Konečně můžeme pustit uzdu své módní fantazie a pořádně se „odvázat“… ;) A nemyslete, na léto se nehodí jen šatičky, nebo sukně! Jaké outfity tedy vybírat? Třeba Vás inspiruje moje letní reportáž z brněnského butiku Amande – tady je totiž rozhodně o co stát!

Pokud se stejně, jako já, chcete oblékat originálně, musíte o Amande Fashion Store vědět. Tento sympatický obchůdek na Minské 55 nabízí totiž to NEJ, co můžete v Brně sehnat – opravdu, tak hezké a zajímavé věci jen tak někde nenajdete.

Kdykoliv sem zajdu, mám pocit, že by se mi prostě hodilo naprosto všechno. Každý model je něčím zajímavý, jedinečný, propracovaný do detailu, přesně tak, jak to mám ráda. Co přesně v Amande mají?

Je toho spoustu! Koupíte tu oblečení pro naprosto všechny příležitosti, na léto teď samozřejmě úžasné šatičky, sukně, kraťásky, nejrůznější topy, tílka, trička.

Mě si tu získaly i více extravagantní kousky – těch já se tedy rozhodně nebojím! :) Nerada zapadám do davu a také všem ženám radím, aby se nebály poukázat na vlastní jedinečnost a nosily i více nevšední věci. Každá z nás může být krásná – a to přece i díky výjimečnému oblečení.

Naprosto senzační mají v Amande Store džíny! Těch je tu spoustu a takové, které nikde jinde v Brně nekoupíte. Džíny jsou nesmírně pohodlné, ze super materiálů a ve všech případech se jedná o designově hodně zajímavé kousky. Já si tu zamilovala třeba tyto, s barevným potiskem.

Koupíte tu džíny i s různým „potrháním“ – také nádherné!

Pokud dáte přednost větší klasice – i takové tu najdete.

Oblečení v Amande je výběr mnoha skvělých italských značek, které opravdu nikde jinde v Brně nekoupíte. Ve všech případech se jedná o kvalitní věci, z krásných materiálů, s propracovanými střihy. Já sama jsem si v Amande už několik věcí koupila a stále jsou jedny z nejoblíbenějších v mé šatní skříni.

Nabídka letních věcí je v Amande stále hodně velká – a stojí za ji vidět na vlastní oči. Zamilujete se, stejně, jako já!

A POZOR!!! Aktuálně tu jsou letní výprodeje, tak tu parádu pořídíte ještě navíc výhodněji, než jindy! ;)

Prohlédněte si spoustu aktuálních fotek z Amande Fashion Store také ve fotogalerii ;)

Fashion Store Amande najdete na Minské 55.

ODKAZ: AMANDE / facebook